2019: Україна та українці [візійна зустріч]

The Aspen Institute Kyiv пропонує взяти участь у спільному обговоренні поточних подій, очікувань від 2019 року та розуміння цінностей, що лежать в основі наших повсякденних рішень.

9 лютого 2019, в рамках програми “Національна ідентичність”, відбудеться візійна зустріч та обговорення в форматі дискусій та модерованих діалогів. До участі запрошуються громадські та політичні діячі, лідери бізнесу та міжнародних організацій, представники медіа, культури та муніципальної влади з усієї України.

 

2019: Україна та українці

Сучасне українське суспільство та його лідери знаходяться у пошуку відповідей на численні виклики повсякденного життя – безпекові, політичні, економічні, соціальні, інформаційні. Особливо актуальними ці питання є в 2019 році, коли суспільство знаходиться перед вибором, а його лідери – в пошуках нового вектору розвитку та візії майбутньої України.

Інтенсивність комунікацій, необхідність швидкого прийняття відповідальних рішень, потреба у дотриманні власного життєвого балансу – все це загострює увагу на ціннісних орієнтирах, як особистих, так і спільних.

Спікери зустрічі:
– Андрій Курков, письменник, кіносценарист, президент PEN Ukraine
– Георгій Почепцов, доктор філологічних наук, експерт з інформаційної політики та комунікаційних технологій.
– Віктор Пинзеник, економіст, екс-Міністр фінансів і екс-віце-прем’єр.
– Євген Марчук, український державний діяч, уповноважений представляти Україну у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.
– Антон Сененко, старший науковий співробітник Інституту фізики НАН України, кандидат фізико-математичних наук.
-Юлія Безверешенко, заступник голови Ради молодих вчених НАН України, молодший науковий співробітник Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, кандидат фізико-математичних наук.
– Вахтанґ Кебуладзе, український філософ, спеціаліст з феноменології, професор, публіцист, член PEN Ukraine.
– Олександр Литвиненко, заступник Секретаря РНБО, доктор політичних наук.

Детальніша програма події буде надіслана після підтвердження участі з боку Аспен Інститут Київ. Кількість учасників обмежена. Реєстрація доступна за посиланням bit.ly/2019_vision_meeting

Подія на Фейсбуці >>

З питань акредитації ЗМІ звертайтеся до Pavlo Bilodid pb@aspeninstitutekyiv.org