Executive Team

Aspen Institute Kyiv team made up of professionals who have years of experience and achievements in various fields, and take active citizenship. United by a common mission team implements strategic objectives Aspen Institute Kyiv, develops and distributes his idea.

 • Yuliya Tychkivska
  Yuliya
  Tychkivska
  Executive director
  y.tychkivska@aspeninstitute.kiev.ua
  Має багаторічний управлінський та трансформаційний досвід в освітніх інституціях. Працювала віце-президентом в Київській школі економіки (KSE). Була керівником групи радників в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Є спізасновницею та членом наглядових рад в громадських та освітніх проектах, в тому числі Bendukidze Free Market Center та Відкритий Університет Майдану. Випускниця Atlas Leadership Academy та Києво-Могилянської Академії. У 2018 році була обрана виданням Forbes як одна з 30-ти лідерів Європи до 30-ти років в галузі права та політики за її роль у побудові громадянського суспільства в Україні.
  View Profile
 • Denis Poltavets
  Denis
  Poltavets
  Director of Program Development
  d.poltavets@aspeninstitute.kiev.ua
  Експерт з розвитку громадянського суспільства. З 2016 року виконує обов’язки директора програмного розвитку Аспен Інституту Київ. З 2007 року співпрацював з Аспен-ініціативою України в якості модератора. Працював менеджером програмного розвитку Міжнародного фонду «Відродження», експертом та координатором проектів Програми розвитку ООН в Україні. За освітою – лікар-психіатр.
  View Profile
 • Andriy Kulakov
  Andriy
  Kulakov
  Head of the Society of Fellows program
  a.kulakov@aspeninstitute.kiev.ua
  Медіа-менеджер та медіа-експерт. Працює Директором з програмної діяльності у громадській організації "Інтерньюз-Україна", де відповідає за виконання проектів, стратегічне планування та фандрейзинг. Планував та втілював локальні й міжнародні медійні та комунікаційні проекти на замовлення Представництва ЄС, USAID, World Bank, UNICEF, OSCE тощо. Представляє українську медійну спільноту на різних міжнародних майданчиках. Перекладав класичні тексти з політичної філософії. Вивчав історію філософії в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" (магістр з історії філософії), стажувався в Люблінському університеті ім. М.Кюрі- Склодовської (Польща), вивчав конвергентну журналістику в Університеті Південної Кароліни (Колумбія, США). Був учасником семінару в Аспен-Інституті в 2006 (США), семінару "Відповідальне лідерство" (група Аспен-1, 2008, Україна), модераторського семінару (Аспен Інститут – Київ). Співзасновник Українського Аспен-Клубу.
  View Profile
 • Pavlo Bilodid
  Pavlo
  Bilodid
  Communications Manager
  p.bilodid@aspeninstitute.kiev.ua
  He has many years of experience in managing marketing projects, developing and implementing communication strategies. He is an active participant of public initiatives in the culture field. Specializes in creating and launching education projects. He has earned MBA in Leadership at the Kyiv-Mohyla Business School.
  View Profile
 • Alina Shklyaruk
  Alina
  Shklyaruk
  Head of Seminar Programs
  a.shklyaruk@aspeninstitute.kiev.ua
  Фахівець з 20-річчним міжнародним досвідом організації ділових, просвітницьких і культурних заходів в Україні та за її межами, зокрема в Сеулі та Пекіні. Має управлінський досвід в рекрутингових компаніях. В 2010 році приєдналася до Аспен-ініціативи в Україні в якості керівника проекту семінарів "Відповідальне лідерство" та працювала над розвитком Асоціації випускників "Аспен-Україна". Сьогодні очолює напрямок семінарських програм Аспен Інституту Київ.
  View Profile
 • Marina Boiarchuk
  Marina
  Boiarchuk
  Administrative coordinator
  m.boiarchuk@aspeninstitute.kiev.ua
  Marina Boiarchuk is a Coordinator at the Aspen Institute Kyiv. She helps to develop and implement Aspen Teens program, a policy program of the Aspen Institute Kyiv. Before joining the Aspen Institute Kyiv, Marina served in the Investment banking company. Marina also served as a Teach, having taught French language and literature at the University and Primary School. After graduation she studied Literature at the Università degli studi di Roma “Tor Vergata” in Italy.
  View Profile
 • Iryna Sokolova
  Iryna
  Sokolova
  Finance manager
  Realized over 100 projects with international donor organizations. More than 15 years of successful experience in the organization of accounting profit and nonprofit companies. Experience of passing an international audit.
  View Profile