Справедливість, закон і суспільство

  • Дата:
    17-21 квітня, 2019
  • Місце проведення:
    Дніпро, Україна

Встановлення справедливих відносин між людьми є необхідною умовою доброго суспільства (good society). Незважаючи на те, що зміст поняття справедливості завжди був і залишається предметом дискусійним, визнання суспільних відносин справедливими є основою успішної соціальної взаємодії. Формування нових цінностей та практик в українському суспільстві залежить від діалогу лідерів різних інституцій, професійних та соціальних груп, що є рушіями та учасниками реформи системи правосуддя.

Аспен Інститут Київ сприяє створенню відкритої та стабільної платформи для підтримки лідерів, які впливають на процеси реформування системи правосуддя. В рамках програмного напряму “Справедливість, закон і суспільство” відбуваються серії семінарів, круглі столи та інші заходи.

В ході 4-денного семінару “Справедливість, закон і суспільство”, обговорюються класичні та сучасні тексти, розглядаються випадки з практики, учасники отримають можливість дослідити наявні погляди на справедливість і закон, цивільні права і відповідальність, свободу та рівність. Семінар надає лідерам місце і час, щоб краще зрозуміти свої ціннісні підстави і позиції колег, в довірчій атмосфері обговорити важливі проблеми та можливі шляхи їх розв’язання.