Business and Society

  • Date:
    May 12 -July 3, 2021
  • Location:
    Online, with the use of Zoom

Економічне життя є важливою складовою успішного суспільного розвитку. Складність сучасної економіки, відкритість економічних відносин для глобальних та регіональних впливів вимагають від лідерів розуміння фундаментальних цінностей, що визначають як повсякденні рішення, так і загальну соціально-економічну динаміку. Семінар «Бізнес і суспільство» покликаний поглибити розуміння цінностей та принципів, що визначають лідерство в бізнесі та формують плідні економічні стосунки.

Семінар пропонує можливість для:

– дослідження учасниками семінару ціннісного підґрунтя власних уявлень про суспільні відносини та значення таких ціннісних орієнтирів для повсякденної практики;

– визначення та обговорення найбільш актуальних питань, пов’язаних з економічною діяльністю;

– розвитку культури відкритого діалогу;

– формування діалогової платформи (комунікативної спільноти) лідерів, які дотримуються різних поглядів, представляють різні професійні спільноти, а також мають безпосередній вплив на зміни в економіці України.

Семінар збирає досвідчених власників бізнесу, керівників підприємств та лідерів думок для дискусій за круглим столом. Група складається з 23-24 учасників з різних регіонів України. Учасники протягом тижня поринають у тематичні дискусії, що підпорядковуються спільним правилам та використовують елементи сократичної методики ведення діалогу. Відправними точками для обговорень є класичні та сучасні тексти провідних мислителів минулого та сьогодення.

Учасниками семінару можуть бути особи 26-60 років, які досягли суттєвих успіхів у професійній та громадській діяльності, зокрема:

– власники та керівники підприємств, установ та організацій;

– державні службовці та політики національного рівня, діяльність яких пов’язана з регулюванням економічних відносин;

– провідні журналісти, головні редактори та власники бізнес-медіа;

– науковці, які досліджують економічне життя українського суспільства;

– керівники бізнес-асоціацій та професійних об’єднань.

Місце проведення: готель «Таор» (с. Ластівка,  Львівська область).

Дата проведення: 20-26 червня 2020 року.

Вартість участі: 60 000 грн (у вартість також входять харчування та одномісне проживання в готелі «Таор» з 20 по 26 червня 2020 року). Стипендії (до 100% від вартості семінару) надаються на індивідуальний запит: державним службовцям та обраним посадовцям національного рівня, журналістам та науковцям економічного профілю. Оплата здійснюється після завершення процедури відбору, формування семінарської групи та підтвердження участі.

Заявку на участь у семінарі можна заповнити до 3 травня. 

Увага! В процесі відбору вас може бути запрошено для короткого інтерв’ю, орієнтовні дати якого – 14-15 травня 2020 року.

X