Початок прийому заявок на участь в семінарах 2019 року

Аспен Інститут Київ оголошує про старт прийому заявок на участь в семінарах 2019 року.

Аспен Інстиутут Київ реалізуючи свою місію продовжує розвивати програмні напрямки та проведення семінарів, залучаючи до діалогу лідерів бізнесу, державного врядування, представників академічної спільноти, медіа, культурних проектів та громадянського суспільства.

Семінар – це унікальна можливість на деякий час відійти від повсякденних турбот і шляхом сократівського діалогу, який модерується та спирається на класичні тексти, поміркувати на одвічні теми про людські цінності доброго і справедливого суспільства.

Участь в семінарах безкоштовна. Відбір проводиться на конкурсній основі. Кожному учаснику надаються тексти для підготовки до семінару. Уважне прочитання текстів є важливою умовою участі в семінарі.

 

 

З радістю анонсуємо дати проведення семінарів, що відбудуться в першій половині 2019 року:

 • 26-27 квітня – Відповідальне лідерство. Семінар збирає досвідчених керівників та лідерів думок (віком від 30 до 55 років) для дискусій за круглим столом аби осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society) та людські цінності. Дедлайн подачі – 25 лютого.
  Подати заявку

   
 • 17-22 квітня – Справедливість, закон і суспільство. Семінар орієнтований на професіоналів у сфері юриспруденції, державної, правозахисної, викладацької діяльності, професійної журналістики, що відрізняються активною громадянською позицією, відкриті до пошуку нових смислів і рішень у своїй професійній діяльності. Дедлайн подачі – 4 березня.
  Подати заявку
   
 • 18-24 травня – Цінності та суспільство. Семінар збирає покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє. Дедлайн подачі – 19 березня.
  Подати заявку
   
 • 12-16 червня – Цінності та лідерство у 21 сторіччі. Семінар відбувається у форматі круглого столу, в якому беруть участь лідери з різних країн, професійних сфер діяльності, національностей, поглядів та культур. Дедлайн подачі – 22 квітня.
  Подати заявку

 

Починаючи з 2018 року Аспен Інститут Київ започаткував новий програмний напрямок Aspen Teens, що орієнтована на підлітків, котрі готуються зробити крок у доросле життя та прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті?

 • 28-30 березня Обрії майбутнього. Семінар проводиться спільно з Klitschko Foundation для підлітків віком 14-16 років. Дедлайн подачі – 17 лютого.
  Подати заявку

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.