fbpx

Aspen Teens

  • Дата:
    26-30 жовтня
  • Місце проведення:
    Online
  • Дедлайн подачі заявки:
    8 жовтня, 2021

У межах програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation проводять семінар «Обрії майбутнього».

«Обрії майбутнього» – це семінар для підлітків, покликаний сприяти розвитку критичного мислення, формуванню власних цінностей та визначенню бажаного життєвого шляху.

Місія філософського семінару – допомогти підліткам знайти себе, сформувати світогляд та заручитись підтримкою однодумців з кожного куточку України. Під час семінару учасники отримують мотивацію до саморозвитку, формують цілі на майбутнє, за участі модераторів обговорюють з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, стосунки в сім’ї та суспільстві, висловлення своєї позиції.

 

На філософському семінарі учасники:

– обговорять теми, які їх хвилюють, але про які не завжди говорять в школі: покликання у житті, любов, гідність, щастя, моральні цінності тощо. Учасники заздалегідь отримають збірку матеріалів для попереднього ознайомлення з темами через класичні філософські тексти та біографії лідерів;

– разом з модераторами/ками вестимуть діалог, переглянуть навчальні відео та фільми, проаналізують філософські тексти, розглянуть практичні завдання;

– зустрінуться з гостями, які поділяться своєю історією досягнень і поразок, розкажуть про цінності і правила, якими керуються у житті;

– проведуть власні проєкти для однолітків, навчаться комунікувати із зацікавленими сторонами, ЗМІ, вести сторінки свого проєкту в соцмережах.

Хто може взяти участь у семінарі?

До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. 

Умови участі

Обов’язковою умовою участі є проведення локального онлайн-проєкту «Обрії майбутнього» у своїй громаді. Це проєкт, який після завершення семінару його випускники/ці організовують щонайменше для 30 однолітків. Під час його реалізації підлітки застосовують отримані знання та навички на практиці і дають можливість молоді в регіонах долучитися до неформальної освіти. Менеджер проєкту «Обрії майбутнього» координує реалізацію локальних проєктів, учасникам надаються гайдлайни та поради щодо проведення проєкту.

Критеріями відбору є:

– клас навчання (10 клас);

– вік (14-16 років на момент подачі анкети);

– гендерний баланс (10 дівчат і 10 хлопців);

– висока мотивація учасника.

Причинами для відмови в участі може стати:

– незаповнена на 100% анкета;

– відсутність відеопрезентації;

– участь у попередніх наборах проєкту «Обрії майбутнього».

Таймлайн

7 вересня – 8 жовтня – прийом анкет;

26-30 жовтня – реалізація проєкту;

листопад – реалізація локальних проєктів;

Партнер проєкту: Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні через освітні проєкти для молоді. 

X