Aspen Teens

 • Дата:
  30 жовтня - 1 листопада, 2020
 • Місце проведення:
  Онлайн, з використанням конференц-зв’язку Zoom

Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation запрошують підлітків 14-16 років взяти участь у філософському онлайн-семінарі “Обрії майбутнього 6.0”

“Обрії майбутнього” – це триденний онлайн-семінар для підлітків, покликаний сприяти розвитку критичного мислення, формуванню власних цінностей та визначенню бажаного життєвого шляху.

Під час семінару учасники: 

– читатимуть і обговорюватимуть твори класичних і сучасних мислителів під наставництвом досвідчених модераторів;

– спілкуватимуться з гостем, який поділиться власним досвідом, життєвими і професійними принципами, історією своїх досягнень;

– працюватимуть над спільним проектом у своїх групах, під час якого зможуть проявити свої лідерські навички та креативність.

Учасники заздалегідь отримають збірки з текстами, які обговорюватимуться на онлайн-сесіях.

Обов’язковою умовою участі у семінарі є проведення локального онлайн-проекту “Обрії майбутнього” у своїй громаді для щонайменше 30 однолітків.

Умови відбору:

Участь у семінарі можуть взяти підлітки 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно та брати на себе відповідальність за суспільні зміни.

Переможців конкурсу ми оберемо за наступними критеріями:

– клас навчання (10 клас);

– вік (14-16 років);

– рівна кількість хлопців і дівчат (10 дівчат і 10 хлопців);

– висока мотивація учасника.

Причинами для відмови в участі можуть стати:

– незаповнена на 100% анкета;

– відсутність відео;

– участь у попередніх наборах проекту “Обрії майбутнього”.

Процедура реєстрації:

До 11 жовтня зареєструйся на my.klitschkofoundation.org:

 1. Заповни свій профіль у системі;
 2. Обери проект “Обрії майбутнього”;
 3. Дай відповідь на усі питання анкети;
 4. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою; (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube;
 5. Прослідкуй, щоб твоя відеопрезентація не була у відкритому доступі, а переглянути її можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування “Відкритий доступ” на “Доступ за посиланням”.

20 переможців отримають Email-лист 20 жовтня.

До того, як потрапити на семінар, фіналісти виконують завдання менеджерів: вивчають адаптовані філософські тексти, які будуть обговорювати на семінарі, дивляться фільми, пишуть есе, проходять тести на визначення особистості.

Партнер проекту:

Klitschko Foundation благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні через освітні проєкти для молоді. 

Якщо у вас є додаткові запитання про семінар або реєстрацію, просимо звертатися до менеджера проектів Klitschko Foundation Ігоря Єфименка за електронною адресою:  i.yefimenko@klitschkofoundation.org, або писати на сторінку Klitschko Foundation в Instagram та Facebook.

X