Aspen Teens

  • Дата:
    29 - 31 березня, 2020
  • Місце проведення:
    Київ, Україна
Зареєструватись

Постійні та швидкі зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією – ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.
За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

Семінар “Обрії майбутнього”

В рамках програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation проводять семінар «Обрії майбутнього». Семінар покликаний сформувати в учасників схильність до критичного мислення та поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства, мотивувати їх до творення суспільства майбутнього.

Під час семінару “Обрії майбутнього” учасники отримають мотивацію до саморозвитку, сформують цілі на майбутнє, за участі модератора обговорять з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

Для кого цей семінар?

Ми шукаємо вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10-му класі, готові мислити творчо та нести відповідальність за позитивні зміни у суспільстві. Участь в семінарі безкоштовна на конкурсній основі.

Кількість учасників – 20 чоловік
Тривалість семінару – 3 дні (29 – 31 березня 2020 року)
Анкети приймаються до 24 лютого 2020
Учасники, які пройшли відбір, отримають лист-підтведженя про участь та всі деталі щодо семінару на вказаний при реєстрації e-mail.
Учасники семінару самостійно оплачують трансфер до Києва, всі подальші витрати беруть на себе організатори.

Зареєструватись
X