Бізнес та суспільство

  • Дата:
    3 лютого - 20 березня, 2021
  • Місце проведення:
    Онлайн, з використанням конференц-зв’язку Zoom
  • Дедлайн:
    10 січня 2021

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Бізнес та суспільство”, що відбудеться онлайн 3 лютого – 20 березня 2021 року. Семінар складатиметься з чотирьох тематичних модулів, кожен з яких триватиме чотири дні.  

Семінар “Бізнес та суспільство” – це серія заходів, що покликані створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу, готових до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства, здатних вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі, мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства.

Упродовж семінару учасники братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом, з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців. 

У межах семінару заплановані онлайн-зустрічі з лідерами бізнес-спільноти та державного управління, з якими учасники матимуть можливість обговорити теми економіки, підприємництва та лідерства. 

Семінар включатиме такі тематичні модулі:

І. Homo economicus: у пошуках себе, 3-6 лютого

Людина як економічна істота є творцем. Свої творіння вона виготовляє з матеріалу природи відповідно до власних цілей та візій. Що спонукає людину до економічної діяльності та підприємництва? Учасники семінару розглянуть ідеї та вчення, що намагаються пояснити природу людини як виробника і творця нових благ, а також осмислять феномен підприємництва, його походження та історичну роль.  

ІІ. Бізнес і влада, 17-20 лютого

Владні відносини пронизують суспільство, формуючи мережу явних і прихованих ієрархій. Політична влада є одним серед тих елементів такої мережі, що справляють помітний вплив на підприємницьку діяльність та розвиток бізнесу. Бізнес також є носієм влади, що робить його одним з важливих джерел суспільної трансформації. У фокусі семінару – походження і суть влади, а також місце бізнесу у мережі владних відносин.

ІІІ. Справедливість, етика та мораль у бізнесі, 3-6 березня

Підприємницькі та управлінські рішення неодмінно спираються на наші уявлення про справедливість та етичні засади, які часто не усвідомлюються. Справедливість є важливою складовою побудови продуктивних стосунків з партнерами, зі співробітниками компаній, з державними органами тощо. У межах семінару учасники розглядатимуть основні теорії справедливості, етичні принципи та мотивації, що визначають діяльність підприємця, його професійні рішення, взаємодію з партнерами, працівниками та суспільством. 

IV. Лідерство та цінності у вирі сучасності, 17-20 березня

Лідерство – постійний атрибут суспільного життя: лідери скеровують і надихають, пропонують нове бачення, беруть на себе відповідальність перед обличчям нових і старих викликів. Проте саме лідерство не є незмінним. Кожна епоха, сфера чи окрема ситуація перевизначають суть лідерства. Якою є природа лідерства? У чому особливість бізнес-лідерства в інформаційну епоху? Учасники семінару розглянуть різні типи лідерства, проаналізують виклики, що стоять перед сучасними лідерами бізнесу, зможуть обговорити шляхи їхнього подолання.

Модератори діалогів

– Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, експерт з розвитку громадянського суспільства.

– Сергій Роголь, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ, співвласник групи компаній “ЕСТЕТ”.

– Єгор Григоренко, партнер компанії Deloitte, очолює практики консалтингу та управління ризиками в Україні. Декілька разів обирався до координаційних органів випускників Аспен-семінарів в Україні. В стратегічному консалтингу з 2007 року, до Deloitte був партнером Bain & Company. З 2015 є головою Ради директорів Київської школи економіки. Має наукові публікації у галузі економіки, в тому числі відмічені міжнародними призами.

Аудиторія семінару власники та керівники підприємств, представники бізнес-медіа, асоціацій, професійних об’єднань та інших організацій, що сприяють розвитку бізнесу, високопосадові державні службовці відповідного профілю тощо. Приблизний вік учасників – від 25 років. Брати участь у відборі можуть представники усіх регіонів України.

На основі заявок та співбесіди буде сформовано групу з 20 учасників.

Організаційний внесок – 26 000 грн. (можлива оплата кількома платежами).

Онлайн-сесії відбуватимуться на платформі Zoom.

Реєстрація на семінар відкрита до 10 січня 2021 р.

X