Бізнес та суспільство

  • Дата:
    12 травня - 3 липня, 2021
  • Місце проведення:
    Онлайн, з використанням конференц-зв’язку Zoom
  • Дедлайн:
    20 квітня, 2021 включно

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Бізнес та суспільство”, що відбудеться онлайн  12 травня – 3 липня 2021 року. Семінар складатиметься з чотирьох тематичних модулів, кожен з яких триватиме чотири дні.

Семінар “Бізнес та суспільство” – це серія заходів, що покликані створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу, готових до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства, здатних вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі, мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства.

Упродовж семінару учасники братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом, з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців.

У межах семінару заплановані онлайн-зустрічі з лідерами бізнес-спільноти та державного управління, з якими учасники матимуть можливість обговорити теми економіки, підприємництва та лідерства.

Семінар включатиме такі тематичні модулі:

І. Homo economicus: у пошуках себе12-15 травня

Людина як економічна істота є творцем. Свої творіння вона виготовляє з матеріалу природи відповідно до власних цілей та візій. Що спонукає людину до економічної діяльності та підприємництва? Учасники семінару розглянуть ідеї та вчення, що намагаються пояснити природу людини як виробника і творця нових благ, а також осмислять феномен підприємництва, його походження та історичну роль.

ІІ. Бізнес і влада2-5 червня

Владні відносини пронизують суспільство, формуючи мережу явних і прихованих ієрархій. Політична влада є одним серед тих елементів такої мережі, що справляють помітний вплив на підприємницьку діяльність та розвиток бізнесу. Бізнес також є носієм влади, що робить його одним з важливих джерел суспільної трансформації. У фокусі семінару – походження і суть влади, а також місце бізнесу у мережі владних відносин.

ІІІ. Справедливість, етика та мораль у бізнесі, 16-19 червня

Підприємницькі та управлінські рішення неодмінно спираються на наші уявлення про справедливість та етичні засади, які часто не усвідомлюються. Справедливість є важливою складовою побудови продуктивних стосунків з партнерами, зі співробітниками компаній, з державними органами тощо. У межах семінару учасники розглядатимуть основні теорії справедливості, етичні принципи та мотивації, що визначають діяльність підприємця, його професійні рішення, взаємодію з партнерами, працівниками та суспільством.

IV. Лідерство та цінності у вирі сучасності, 30 червня – 3 липня

Лідерство – постійний атрибут суспільного життя: лідери скеровують і надихають, пропонують нове бачення, беруть на себе відповідальність перед обличчям нових і старих викликів. Проте саме лідерство не є незмінним. Кожна епоха, сфера чи окрема ситуація перевизначають суть лідерства. Якою є природа лідерства? У чому особливість бізнес-лідерства в інформаційну епоху? Учасники семінару розглянуть різні типи лідерства, проаналізують виклики, що стоять перед сучасними лідерами бізнесу, зможуть обговорити шляхи їхнього подолання.

Модератори діалогів

– Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, експерт з розвитку громадянського суспільства.

– Олександр Доброєр, експерт в сфері комунікаційних стратегій та розвитку навичок публічних презентацій; розробник навчальних програм і освітніх маршрутів, коуч. Модератор лідерських семінарів в Аспен Інституту Київ; програмний консультант та співкоординатор Фестивалю Ідей, співзасновник бізнес-спільноти Board.

Аудиторія семінару – власники та керівники підприємств, представники бізнес-медіа, асоціацій, професійних об’єднань та інших організацій, що сприяють розвитку бізнесу, високопосадові державні службовці відповідного профілю тощо. Приблизний вік учасників – від 25 років. Брати участь у відборі можуть представники усіх регіонів України.

На основі заявок та співбесіди буде сформовано групу з 24 учасників.

Організаційний внесок – 26 000 грн. (можлива оплата кількома платежами).

Онлайн-сесії відбуватимуться на платформі Zoom.

Реєстрація на семінар відкрита до 20 квітня 2021 р. включно.

X