Бізнес і суспільство

  • Дата:
    28 жовтня - 5 грудня, 2020
  • Місце проведення:
    Онлайн, з використанням конференц-зв’язку Zoom
  • Дедлайн:
    27 вересня, 2020
Зареєструватися

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Бізнес і суспільство”, що відбудеться онлайн 28 жовтня – 5 грудня. Семінар складатиметься з чотирьох тематичних модулів, кожен з яких триватиме чотири дні.  

Семінар “Бізнес і суспільство” – це серія заходів, що покликані створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу, готових до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства, здатних вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі, мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства.

Упродовж семінару учасники братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом, з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців. 

У межах семінару заплановані онлайн-зустрічі з лідерами бізнес-спільноти та державного управління, з якими учасники матимуть можливість обговорити теми економіки, підприємництва та лідерства. 

Семінар включатиме такі тематичні модулі:

І. Homo economicus: у пошуках себе, 28-31 жовтня

Людина як економічна істота є творцем. Свої творіння вона виготовляє з матеріалу природи відповідно до власних цілей та візій. Що спонукає людину до економічної діяльності та підприємництва? Учасники семінару розглянуть ідеї та вчення, що намагаються пояснити природу людини як виробника і творця нових благ, а також осмислять феномен підприємництва, його походження та історичну роль.  

ІІ. Бізнес і влада, 4-7 листопада

Владні відносини пронизують суспільство, формуючи мережу явних і прихованих ієрархій. Політична влада є одним серед тих елементів такої мережі, що справляють помітний вплив на підприємницьку діяльність та розвиток бізнесу. Бізнес також є носієм влади, що робить його одним з важливих джерел суспільної трансформації. У фокусі семінару – походження і суть влади, а також місце бізнесу у мережі владних відносин.

ІІІ. Справедливість, етика та мораль у бізнесі, 25-28 листопада

Підприємницькі та управлінські рішення неодмінно спираються на наші уявлення про справедливість та етичні засади, які часто не усвідомлюються. Справедливість є важливою складовою побудови продуктивних стосунків з партнерами, зі співробітниками компаній, з державними органами тощо. У межах семінару учасники розглядатимуть основні теорії справедливості, етичні принципи та мотивації, що визначають діяльність підприємця, його професійні рішення, взаємодію з партнерами, працівниками та суспільством. 

IV. Лідерство та цінності у вирі сучасності, 2-5 грудня

Лідерство – постійний атрибут суспільного життя: лідери скеровують і надихають, пропонують нове бачення, беруть на себе відповідальність перед обличчям нових і старих викликів. Проте саме лідерство не є незмінним. Кожна епоха, сфера чи окрема ситуація перевизначають суть лідерства. Якою є природа лідерства? У чому особливість бізнес-лідерства в інформаційну епоху? Учасники семінару розглянуть різні типи лідерства, проаналізують виклики, що стоять перед сучасними лідерами бізнесу, зможуть обговорити шляхи їхнього подолання.

Модератори діалогів

– Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ, експерт з розвитку громадянського суспільства.

– Сергій Роголь, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ, співвласник групи компаній “ЕСТЕТ”.

– Олександр Доброєр, співзасновник бізнес-спільноти Board, консультант програмного комітету Фестивалю Ідей, модератор лідерських семінарів Аспен Інституту Київ; комунікаційний експерт; розробник навчальних програм і освітніх маршрутів, коуч.

– Андрій Кулаков, медіа-менеджер та медіа-експерт, директор з програмної діяльності громадської організації «Інтерньюз-Україна», співзасновник Українського Аспен Клубу.

Аудиторія семінару власники та керівники підприємств, представники бізнес-медіа, асоціацій, професійних об’єднань та інших організацій, що сприяють розвитку бізнесу, високопосадові державні службовці відповідного профілю тощо. Приблизний вік учасників – від 25 років. Брати участь у відборі можуть представники усіх регіонів України.

На основі заявок та співбесіди буде сформовано групу з 20 учасників.

Організаційний внесок – 26 000 грн. (можлива оплата кількома платежами).

Онлайн-сесії відбуватимуться на платформі Zoom.

Реєстрація на семінар відкрита до 27 вересня.

Зареєструватися
X