fbpx

Реєстраційна форма на семінар “Сім’я: концепція, принципи і політика”

Про подію

У серпні 2024 року Аспен Інститут Київ розпочинає реалізацію Програми “Людина, сім’я і суспільство”.

Метою Програми є створення сталої платформи для діалогу між лідерами думок, експертами в галузі сімейної політики, представниками влади, громадянського суспільства та медіа задля обговорення основних тенденцій, викликів та перспектив розвитку сімейних стосунків в Україні.

Під час семінару “Сім’я: концепція, принципи і політика” учасники  візьмуть участь в діалозі про принципи та цінності сімейного життя, а також напрацюють стратегії і рекомендації, спрямовані на вирішення проблем сімей в сучасній Україні.

Дати проведення семінару:

2-4 серпня 2024
11-13 жовтня 2024 (TBC)
6-8 грудня 2024 (TBC)

Перелік учасників заходу буде сформований за принципом представлення різних зацікавлених сторін. Участь у семінарі буде підтверджена за 20 днів до дати проведення семінару.

Програма “Людина, сімʼя і суспільство” реалізується Аспен Інститутом Київ за ініціативи Міністерства соціальної політики України, Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Стать
Вік
Область
Ми прагнемо створити комфортні інклюзивні умови для участі кожного у наших заходах, тож, повідомте, будь ласка, чи належите ви до категорії осіб з інвалідністю?
Чи брали Ви участь у програмах Аспен Інституту Київ?
Якщо Ви заповнили попереднє поле - *Так*, будь ласка, вкажіть у яких програмах Аспен Інституту Київ брали участь?
Оберіть бажану дату участі
Надаю згоду на фото- та відеозйомку під час проведення заходів ГС “Аспен Інституту Київ”.
Надаю згоду на обробку персональних даних ГС “Аспен Інститут Київ” у порядку, передбаченому Законом України «Про захист персональних даних»
Надіслати
X