fbpx

Модератори

Аспен Інститут Київ як платформа для діалогу лідерів, надає можливості для обговорення викликів та актуальних питань сучасності. Однією з особливостей Аспен-методу є те, що учасники діалогу ведуть обговорення апелюючи не до особистостей, а до ідей. Це дає змогу почути та зрозуміти думку інших. Модератори слідкують за дотриманням цього та інших правил на семінарах, а також скеровують діалог у найбільш продуктивному напрямку. Модератори Аспен Інститут Київ  – професіонали, що мають багаторічний досвід та здобутки в різних сферах, а також займають активну громадянську позицію.

 • Расім Бабанли
  Расім
  Бабанли
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Керівник департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду. Є представником Верховного Суду у Мережі вищих судів, створеній Європейським судом з прав людини. Доктор юридичних наук. Основне досліджуване питання: як забезпечити послідовність при призначенні покарання.
  Переглянути профіль
 • Орися Демська
  Орися
  Демська
  Модераторка Аспен Інституту Київ
  Докторка філологічних наук, професорка. Голова Національної комісії зі стандартів державної мови. Великий учитель Української академії лідерства. Викладала в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», працювала в Національній академії наук України. Авторка понад трьох тисяч друкованих сторінок наукових текстів.
  Переглянути профіль
 • Тимур Демчук
  Тимур
  Демчук
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Керівник напрямку корпоративних програм в Києво- Могилянській Бізнес-Школі. У 2011 році здобув ступінь магістра політології Києво- Могилянської академії PhD. Викладач проєкту «Майбутні», нині Демократичної школи "Майбутні". Автор першого і єдиного в Україні цілісного курсу з політикознавства для підлітків віком від 14 до 18 років. Засновник п’яти бізнес-проєктів, два з яких успішні. Має сфери наукових та дослідницьких інтересів: політична філософія, експерименальна соціологія. Займається розробкою стратегічних, соціально- політичних ігор, які спрямовані на розуміння впливу зовнішніх умов та внутрішніх спроможностей людини на прийняття рішень. Учасник семінару «Цінності та суспільство-7».
  Переглянути профіль
 • Єгор Григоренко
  Єгор
  Григоренко
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Партнер компанії Deloitte, очолює практики консалтингу та управління ризиками в Україні. Активний член Аспен-спільноти, декілька разів обирався до координаційних органів асоціації випускників Аспен-семінарів. Член Ради директорів Київської школи економіки. Має наукові публікації в галузі економіки, зокрема відзначені міжнародними призами.
  Переглянути профіль
 • Олександр Доброєр
  Олександр
  Доброєр
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Експерт в сфері комунікаційних стратегій та розвитку навичок публічних презентацій; розробник навчальних програм і освітніх маршрутів, коуч. Програмний директор (Learning & Exchange) Празького громадського центру. Модератор лідерських семінарів в Аспен Інституту Київ; програмний консультант та співкоординатор Фестивалю Ідей, співзасновник бізнес-спільноти Board.
  Переглянути профіль
 • Анастасія Донська
  Анастасія
  Донська
  Модераторка Аспен Інституту Київ
  Кандидатка політичних наук, керівниця проєкту з онлайн-тьюторингу «Освітній суп» від ГО Навчай для України, який реалізується у партнерстві зі Світовим Банком. В минулому – викладачка кафедри соціології НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Учасниця групи з міжнародного розвитку магістерської програми «Вирішення конфліктів та медіація». Організаторка, координаторка та модераторка всеукраїнської громадської організації «3С: Спільнота Свідомого Спілкування» (2010 – 2015 рр.). Засновниця та керівниця онлайн-школи Big Brother School (2010 – 2022). Авторка наукових публікацій з європейських студій та євроінтеграції, викладачка курсів з історії соціальних вчень, теорій конфліктів, модернізації, розробниця і модераторка авторських курсів з критичного та креативного мислення. Учасниця семінару «Цінності та суспільство-6».
  Переглянути профіль
 • Роман Кобець
  Роман
  Кобець
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Кандидат філософських наук, науковий співробітник Інституту філософії НАН України ім. Г. Сковороди, Голова правління Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я», викладач шкіл публічного управління Українського католицького університету та Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Київської школи державного управління ім. Сергія Нижного , радник Прем’єр-Міністра України (2019-2020 рр.), нині Радник Голови Національного агенства запобігання корупції (НАЗК), керівник Європейського інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді України (2015-2018 рр.)
  Переглянути профіль
 • Наталія Кривда
  Наталія
  Кривда
  Модераторка Аспен Інституту Київ
  Докторка Філософських наук, професорка КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Академічна директорка МВА програм Единбурзької бізнес школи в Україні, затверджена викладачка курсу «Лідерство: теорія і практика». Головна експертка групи Культура Реанімаційного пакету реформ. Експертка УКФ. Авторка понад 120 наукових і науково-методичних праць. Розробниця наукових і навчальних програм. Нагороджена орденом княгині Ольги.
  Переглянути профіль
 • Андрій Кулаков
  Андрій
  Кулаков
  Моlератор Аспен Інституту Київ
  Директор з програмної діяльності громадської організації «Інтерньюз-Україна». Співзасновник Українського Аспен-клубу. Програмний координатор напряму Програми для спільноти Аспен Інституту Київ. Учасник семінару в Аспен Інституті (США) у 2006-му, першого семінару «Відповідальне лідерство» в Україні у 2008 році.
  Переглянути профіль
 • Євген Лемберг
  Євген
  Лемберг
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Голова ради групи компаній «Арикол». Учасник Асоціації Власників Сімейних Компаній України (FBN), Єврейської конфедерації України, співзасновник громадського об’єднання 4City. Дійсний член Східного нумізматичного товариства, експерт в нумізматиці Аббасидского халіфату, автор наукових статей з цієї тематики.
  Переглянути профіль
 • Денис Полтавець
  Денис
  Полтавець
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Експерт з розвитку громадянського суспільства. З 2016 року обіймає посаду директора з розвитку програм Аспен Інституту Київ; з 2007-го співпрацював з Ініціативою Аспен Україна як модератор. Працював менеджером з розвитку програм Міжнародного фонду «Відродження», експертом та координатором проєктів Програми розвитку ООН в Україні. За освітою лікар-психіатр.
  Переглянути профіль
 • Сергій Роголь
  Сергій
  Роголь
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Співвласник та CEO ГК «ЕСТЕТ» (Київ). Член Наглядової Ради Аспен Інституту Київ. Кандидат фізико-математичних наук (Україна), ph.d. in math (Латвія). Понад 20 років викладав у вищих навчальних закладах. З 1997 по 2007 рік обіймав керівні посади в банках України та Латвії. Десять років був головою правління ризького порту Universalais Terminal (Латвія). Автор більш ніж 20-ти наукових праць та підручників.
  Переглянути профіль
 • Володимир Фадєєв
  Володимир
  Фадєєв
  Модератор Аспен Інституту Київ
  Завідувач відділу Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, кандидат філософських наук. Сфера наукових інтересів — філософія, соціальна та політична теорія. Організатор і учасник низки дослідницьких та просвітницьких проєктів. З 2008 року бере участь у підготовці та модеруванні семінарів Аспен Інституту Київ.
  Переглянути профіль
X