fbpx

Аспен-ідея, виклики лідерства та українське питання у глобальному порядку денному: голова та члени Наглядової ради Аспен Інституту Київ зустрілись з учасниками Спільноти

8 вересня пройшла Аспен-бесіда “Україна: інший погляд”. Голова та члени Наглядової ради Аспен Інституту Київ поговорили з учасниками Спільноти у форматі off the record. Темами події стали Аспен-досвід, глобальні виклики сучасності та українське питання в глобальному порядку денному.

Спікерами бесіди виступили:

  • Наталія Яресько, голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ, членкиня Наглядової ради Aspen Institute (США) , виконавча директорка Financial Oversight & Management Board (FOMB);
  • Анатолій Клепацький, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ, член Наглядової ради, СОО Orion Biotechnology;
  • Томас Еймонд-Ларітас, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ, засновник та CEO у компанії HIGHGATE.

Модерувала захід Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ.

Ключовими тезами розмови були:

  • Аспен-ідея та її потенціал у сучасному світі. Кожен зі спікерів розповів про свій Аспен-досвід та значущі відкриття, до яких він призвів. Зокрема щодо цінності діалогу, який варто поширювати на інші сфери суспільного життя.
  • Глобальні виклики сучасного лідерства. Головними з них спікери назвали: пандемію, що спричинила швидкі зміни в житті всіх; популізм, та, як наслідок, надмірну поляризацію суспільств; непостійність світового порядку.
  • Україна з точки зору глобального контексту. Спікери зазначили, що світ значно змінився з часу здобуття Україною Незалежності і особливо за останні роки. Сьогодні західні партнери підтримуватимуть нас тільки якщо ми самі будемо достатньо сильними.

Команда Аспен Інституту Київ щиро дякує всім учасникам за змістовний та насичений діалог!

X