fbpx

Join the Community

Ми щиро раді, що Ви є частиною нашої великої Аспенівської громади. Спільнота випускників і випускниць Аспену в Україні щороку стає дедалі численнішою.Нам важливо комунікувати з кожним, втілювати Ваші очікування від Спільноти та нашого спілкування, а також надавати можливості докласти Ваші енергію та ініціативи до розвитку аспенівських цінностей і пошуку рішень для побудови кращого суспільства.

Саме тому  оновлена система Спільноти передбачає три рівні залученості:

 • Випускники Аспен-спільноти,
 • Членство у Аспен-спільноті,
 • Членство у Аспен Інституті Київ.

Ми пропонуємо приєднатися до того формату, який буде максимально комфортним саме для Вас.

 • Стати членом Спільноти

  Спільнота випускників і випускниць Аспену в Україні щороку стає дедалі численнішою.Нам важливо комунікувати з кожним, втілювати Ваші очікування від Спільноти та нашого спілкування, а також надавати можливості докласти Ваші енергію та ініціативи до розвитку аспенівських цінностей і пошуку рішень для побудови кращого суспільства.

  Read more
 • Стати Членом Інституту

  Члени Аспен Інституту Київ беруть активну участь в наших просвітницьких програмах та програмних напрямах, а також надають суттєву фінансову підтримку, щоб допомогти нам виконувати свою місію: сприяти лідерству, орієнтованому на тривкі цінності, й надавати неупереджений майданчик для розгляду нагальних проблем.

  Read more
X