Аспен Спільнота

Спільнота Аспен Інституту Київ, зростаючи з року в рік, об’єднує підприємливих лідерів бізнесу, держави, громадянського суспільства, митців та інтелектуалів, які досягли суттєвих професійних успіхів та підтримують становлення доброго суспільства.

Поділяючи відданість принципам відповідального лідерства, учасники спільноти Аспен Інституту Київ спрямовують свою енергію та творчий потенціал на вирішення масштабних соціальних викликів сучасності.

Спільнота Аспен Інституту Київ станом на кінець 2018 року налічує близько 700 випускників семінарів «Відповідальне лідерство», «Освіта у вимірі майбутнього», «Справедливість, закон та суспільство», «Цінності та суспільство», Сократівських та інших міжнародних семінарів та програмних напрямів.

«Аспен-діалог чимось нагадує фундаментальну науку: важко передбачити конкретний результат, але коли він з'являється - перевершує всі сподівання і змінює подальший хід історії. Аспен-діалог є невблаганним, як і закони фізики. Їм байдуже, хто ти - журналіст, політик, бізнесмен чи вчений. Так само, як гравітація тримає всіх людей купи на поверхні Планети, діалог створює основу для порозуміння між ними». - Антон Сененко, фізик
«Лідерство, засноване на цінностях, є визначальним для успішного громадянського суспільства. Мало які народи можуть зрівнятися з українцями в щирому прагненні до свободи, справедливості і прозорого демократичного ладу. Початок роботи Аспен Інституту Київ - члена міжнародної мережі з десяти Аспен Інститутів - прекрасна можливість створити незалежну платформу для відкритого діалогу, якого так потребує сучасний світ». - Уолтер Айзексон, письменник, журналіст, Президент та СЕО Аспен Інституту у 2003 - 2018 рр.
«Я знал, что существует жесткий отбор, чтобы попасть на Аспен Украина, но я не предполагал, что увижу там такой высокий уровень дискуссии и такой качественный подбор участников. Меня также приятно впечатлила открытость и незашоренность формата - все точки зрения возможны и все точки зрения должны быть услышаны. Возможно, это единственная площадка в стране, где лидеры мнений из разных сфер и с разными взглядами могут слышать друг друга». - Віталій Сич, головний редактор «Новое время»
«Відкриття людей, відкриття себе, пізнання себе і – оновлена віра у світ, у можливості, у цілі, у справжність». - Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр міністр України
«Лидерство от Аспен - мощный центр притяжения трех сил: сила реализации своей миссии, сила творения будущего Украины, сила глобальных трансформаций». - Жанна Крючкова, керуючий партнер Jansen Capital Management
X