fbpx

Семінари

Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

 • Медіа та реальність: виміри відповідальності

  Семінар покликаний створити платформу для діалогу між представниками і представницями медіа-спільноти про значення засобів масової інформації для становлення демократії, розбудови громадянського суспільства, розвитку практик доброго врядування та попередження конфліктів, представлення інтересів спільнот.

  Далі
 • Бізнес та суспільство

  Семінар покликаний поглибити розуміння цінностей та принципів, що визначають лідерство в бізнесі та формують плідні економічні стосунки.

  Далі
 • Відповідальне лідерство

  Семінар збирає досвідчених керівників та лідерів думок для дискусій за круглим столом, пропонуючи українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння цінностей, що лежать в основі повсякденних рішень, та підвищуючи тим самим здатність вирішувати складні проблеми.

  Далі
 • Справедливість, закон і суспільство

  Семінар надає лідерам місце і час, щоб краще зрозуміти свої ціннісні підстави і позиції колег, в довірчій атмосфері обговорити важливі проблеми та можливі шляхи їх розв’язання.

  Далі
 • Цінності та суспільство

  Семінари для покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

  Далі
 • Aspen Teens: Fight for UA dream

  За останній рік, питання місця України у світі та її майбутнього стало головною темою для роздумів не лише українців, а й світових лідерів. Численні експерти щодня продукують свої роздуми, зокрема щодо того, якою буде наша держава після війни та чому ми переможемо. Проте ці дискусії вже давно втратили вікові обмеження. Підлітків також цікавить питання майбутнього України. Вони, як і всі, також переживають тягар війни. Це змушує їх замислюватись: а що далі? Саме тому, ми повинні створювати майданчик для таких роздумів, адже від результату цих роздумів залежить наше майбутнє.

  Далі
X