Семінари

Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

 • Справедливість, закон і суспільство

  Семінар надає лідерам місце і час, щоб краще зрозуміти свої ціннісні підстави і позиції колег, в довірчій атмосфері обговорити важливі проблеми та можливі шляхи їх розв’язання.

  Далі
 • Цінності та суспільство

  Семінари для покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

  Далі
 • Ціннісні основи лідерства у 21 сторіччі

  В семінарі беруть участь лідери з різних країн, професійних сфер діяльності, національностей, поглядів та культур. Під час вивчення важливих для світової цивілізації текстів та групових дискусій учасники обговорюють питання справедливості, свободи, рівності, а також проблеми гендерних відносин, політики, відповідального лідерства.

  Далі
 • Сократівські семінари

  Аспен Інститут Київ спільно з Сократівською програмою Аспен Інституту США організовує в Україні Сократівський семінар, які об’єднують лідерів з різних професійних сфер діяльності для детального обговорення однієї із актуальних тем сучасності.

  Далі