Програми

Виходячи з довгострокових цілей, Аспен Інститут Київ розвиває програмні напрями з метою підтримки лідерів тих секторів суспільства, що мають ключове значення для сталого і перспективного розвитку країни. Програмні напрями передбачають організацію відкритих форумів, проведення тематичних семінарів, публікації, робочі зустрічі та інші заходи.

 • Лідерські семінари

  Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Зазвичай семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

  Далі
 • Програма для спільноти Аспен Інституту Київ

  Створення активної спільноти учасників семінарів та програм Аспен Інституту Київ – один з найважливіших результатів нашої діяльності. Семінари та інші заходи програми для Аспен-спільноти присвячені питанням, актуальним для лідерів сучасного українського суспільства.

  Далі
 • Національна ідентичність

  Об’єктивний та неупереджений діалог між лідерами має сприяти визначенню ціннісних засад національної ідентичності, які б підтримували різноманітність цінностей та способів життя задля зміцнення фундаменту інклюзивної політичної нації.

  Далі
 • Справедливість, закон і суспільство

  Семінар надає лідерам місце і час, щоб краще зрозуміти свої ціннісні підстави і позиції колег, в довірчій атмосфері обговорити важливі проблеми та можливі шляхи їх розв’язання.

  Далі
 • Добре врядування

  Даний програмний напрям покликаний підтримати обмін ідеями та досвідом між українськими лідерами, вітчизняними та іноземними експертами щодо анти-корупційних стратегій, розробки та впровадження регуляторних норм, пошуку рішень для спільних проблем.

  Далі
 • Фестиваль ідей

  Відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається.

  Далі
 • Aspen Teens

  The seminar is intended to form participants' inclination to critical thinking and to spread the idea of value-oriented leadership among teenagers, to motivate them to create a future good society.

  Далі
 • Модераторська програма

  Розширення діяльності Аспен Інституту Київ потребує залучення досвідчених та компетентних модераторів для проведення заходів різної тривалості та різних форматів.

  Далі