fbpx

Програми

Виходячи з довгострокових цілей, Аспен Інститут Київ розвиває програмні напрями з метою підтримки лідерів тих секторів суспільства, що мають ключове значення для сталого і перспективного розвитку країни. Програмні напрями передбачають організацію відкритих форумів, проведення тематичних семінарів, публікації, робочі зустрічі та інші заходи.

 • Діалоги про благодійність

  Далі
 • Бізнес та суспільство

  Далі
 • Людина, сімʼя і суспільство

  Повномасштабна війна, демографічні, соціальні та економічні загрози, тимчасове вимушене переселення призводить до значної трансформації поняття сімʼї та родинних звʼязків. Заради сталого розвитку країна має адаптуватися до нових реалій, вирішувати виклики і будувати власне майбутнє.

  Далі
 • Добре врядування

  Цей програмний напрям має на меті формування діалогової платформи по обговоренню суспільних проблем, неузгодженостей чинної державної політики, глобальних викликів та ймовірних загроз, на які має реагувати держава та формулювати курс щодо їх подолання.

  Далі
 • Лідерські семінари

  Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Зазвичай семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

  Далі
 • Програма для спільноти Аспен Інституту Київ

  Створення активної спільноти учасників семінарів та програм Аспен Інституту Київ – один з найважливіших результатів нашої діяльності. Семінари та інші заходи програми для Аспен-спільноти присвячені питанням, актуальним для лідерів сучасного українського суспільства.

  Далі
 • Діалог про кібербезпеку

  Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» здійснює Програму – «Діалог про кібербезпеку» — у партнерстві з Аспен Інститутом Київ. Програма «Діалог про кібербезпеку» має на меті охопити різноманітні теми з урахуванням актуальних викликів та поточної ситуації у кіберпросторі, в тому числі ризиків, які виникли з повномасштабним вторгненням росії у фізичному та кіберпросторі.

  Далі
 • Національна ідентичність

  Об’єктивний та неупереджений діалог між лідерами має сприяти визначенню ціннісних засад національної ідентичності, які б підтримували різноманітність цінностей та способів життя задля зміцнення фундаменту інклюзивної політичної нації.

  Далі
 • Фестиваль Ідей

  Відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається.

  Далі
 • Модераторська програма

  Розширення діяльності Аспен Інституту Київ потребує залучення досвідчених та компетентних модераторів для проведення заходів різної тривалості та різних форматів.

  Далі
 • Сократівські семінари

  Аспен Інститут Київ спільно з Сократівською програмою Аспен Інституту США організовує в Україні Сократівський семінар, які об’єднують лідерів з різних професійних сфер діяльності для детального обговорення однієї із актуальних тем сучасності.

  Далі
X