fbpx

Програми

Виходячи з довгострокових цілей, Аспен Інститут Київ розвиває програмні напрями з метою підтримки лідерів тих секторів суспільства, що мають ключове значення для сталого і перспективного розвитку країни. Програмні напрями передбачають організацію відкритих форумів, проведення тематичних семінарів, публікації, робочі зустрічі та інші заходи.

 • ІІ. Бізнес і влада, 4-7 листопада

  4-7 листопада відбудеться другий онлайн-модуль програми “Бізнес і суспільство” на тему “Бізнес і влада”.

  Далі
 • Робоча група “Цифрові загрози демократії”

  Робоча група, до складу якої входять представники та лідери приватних, наукових та громадських організацій, має на меті аналіз наслідків розповсюдження цифрових технологій для демократичних інституцій.

  Далі
 • Добре врядування

  Цей програмний напрям має на меті формування діалогової платформи по обговоренню суспільних проблем, неузгодженостей чинної державної політики, глобальних викликів та ймовірних загроз, на які має реагувати держава та формулювати курс щодо їх подолання.

  Далі
 • Лідерські семінари

  Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Зазвичай семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

  Далі
 • Програма для спільноти Аспен Інституту Київ

  Створення активної спільноти учасників семінарів та програм Аспен Інституту Київ – один з найважливіших результатів нашої діяльності. Семінари та інші заходи програми для Аспен-спільноти присвячені питанням, актуальним для лідерів сучасного українського суспільства.

  Далі
 • Національна ідентичність

  Об’єктивний та неупереджений діалог між лідерами має сприяти визначенню ціннісних засад національної ідентичності, які б підтримували різноманітність цінностей та способів життя задля зміцнення фундаменту інклюзивної політичної нації.

  Далі
 • Діалог про кібербезпеку

  Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» здійснює Програму – «Діалог про кібербезпеку» — у партнерстві з Аспен Інститутом Київ. Програма «Діалог про кібербезпеку» має на меті охопити різноманітні теми з урахуванням актуальних викликів та поточної ситуації у кіберпросторі, в тому числі ризиків, які виникли з повномасштабним вторгненням росії у фізичному та кіберпросторі.

  Далі
 • Фестиваль Ідей

  Відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається.

  Далі
 • Aspen Teens

  Семінар покликаний сформувати в учасників схильність до критичного мислення та поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства, мотивувати їх до творення суспільства майбутнього.

  Далі
 • Модераторська програма

  Розширення діяльності Аспен Інституту Київ потребує залучення досвідчених та компетентних модераторів для проведення заходів різної тривалості та різних форматів.

  Далі
X