fbpx

Наші партнери

Аспен Інститут Київ активно співпрацює з українськими та міжнародними організаціями, які розділяють нашу місію. Ми переконані, що синергія від співпраці між партнерами, що мають спільні ціннісні орієнтири, створює можливості для якісно нового рівня реалізації місії Аспен Інституту Київ в розбудові доброго суспільства.

 

 

 

Luminate — глобальна філантропічна організація, орієнтована на розширення можливостей співпраці людей та інституцій задля розбудови справедливих і відкритих суспільств. Вона заснована у 2018 році П'єром Омідяром, засновником eBay, і до 2018 працювала в Україні як Omidyar Network.
Координатор проектів ОБСЄ планує, реалізує та слідкує за виконанням проектів, які мають допомогти Україні посилити її безпеку та вдосконалити законодавство, інститути і практики відповідно до стандартів демократії. Метою цієї діяльності є підтримка зусиль країни, спрямованих на те, аби її закони, структури та процеси відповідали вимогам і ознакам сучасної демократичної держави, створювали безпечніше середовище для її громадян.
Aspen Initiative for Europe – це об’єднання зусиль семи європейських Аспен Інститутів, що спрямовані на об’єднання національних ресурсів і сил кожного партнера навколо спільних цінностей, спільних ідей та політик.
Impact Hub Odessa – це спільнота людей із різних сфер, котрі генерують нові ідеї, діляться практиками створення корисних проектів, стартують та підсилюють суспільно важливі ініціативи. Ми об’єднуємо активних та відповідальних людей, готових і до нових викликів, і до нових можливостей.
Klitschko Foundation — всеукраїнська благодійна організація, заснована українськими боксерами Віталієм та Володимиром Кличками у 2003 році. Український форум благодійників визнав Фонд провідною організацією, що розвиває спорт.
X