fbpx

Цінності та суспільство

  • Дата:
    9-15 листопада 2024 року
  • Місце проведення:
    Карпати, Україна
  • Дедлайн подачі заявок:
    20 вересня 2024 року
Зареєструватися:

Аспен Інституту Київ проведе семінар “Цінності та суспільство” 9-15 листопада 2024 року у Карпатах.

З 2016 року Аспен Інституту Київ організовує семінари для покоління молодих українських лідерів (27-37 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, протиріч у суспільстві, війни, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

Семінар триває близько тижня. Учасники зустрічаються у мальовничих Карпатах, де під час круглого столу обмінюються досвідом і навчаються один в одного, обговорюючи тексти найвідоміших світових мислителів, та відкривають нові можливості світопізнання. В заході беруть участь лідери різних галузей економіки, державної служби, політики, культури, мистецтва, медіа, громадських організацій, науки тощо. Дискусії семінару дозволяють на практиці ознайомитись з новими форматами групової роботи, в яких використовуються елементи сократівського текстового діалогу.

Семінар також надає простір для обговорення потенціалу для співробітництва та спільної участі у соціально важливих проектах, що можуть зміцнити ідеали доброго суспільства. Участь в семінарі безкоштовна на конкурсній основі.

Зареєструватися:
X