Цінності та суспільство

  • Дата:
    27 листопада - 3 грудня, 2021
  • Місце проведення:
    Карпати, Україна
  • Дедлайн подачі заявки:
    7 жовтня, 2021

З 2016 року Аспен Інституту Київ організовує семінари для покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

Семінар триває близько тижня. Учасники зустрічаються у мальовничих Карпатах, де під час круглого столу, обмінюються досвідом і навчаються один в одного, обговорюючи тексти найвідоміших світових мислителів, та відкривають нові можливості світопізнання. В заході беруть участь лідери різних галузей економіки, державної служби, політики, культури, мистецтва, медіа, громадських організацій, науки тощо. Дискусії семінару дозволяють на практиці ознайомитись з новими форматами групової роботи, в яких використовуються елементи сократівського текстового діалогу.

Семінар також надає простір для обговорення потенціалу для співробітництва та спільної участі у  соціально важливих проектах, що можуть зміцнити ідеали доброго суспільства. Участь в семінарі безкоштовна на конкурсній основі.

 

X