fbpx

Aspen Teens: Fight for UA dream

  • Дата:
    Березень-Червень
  • Місце проведення:
    Онлайн, Zoom
Зареєструватися:

У межах програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation розпочинають набір на серію діалогів “Aspen Teens: Fight for UA dream”.

Контекст
За останній рік, питання місця України у світі та її майбутнього стало головною темою для роздумів не лише українців, а й світових лідерів. Численні експерти щодня продукують свої ідеї роздуми, зокрема щодо того, якою буде наша держава після війни та чому ми переможемо. Проте ці дискусії вже давно втратили вікові обмеження. Підлітків також цікавить питання майбутнього України. Вони, як і всі, також переживають тягар війни. Це змушує їх замислюватись: а що далі? Саме тому, ми повинні розвивати платформу для таких роздумів, адже від їх результату цих роздумів залежить наше майбутнє.

Місія проєкту
Через проведення філософських семінарів — створити спільноту підлітків, де вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізуватимуть тексти відомих мислителів та даватимуть свою оцінку й актуальність тих чи інших думок.

Хто може взяти участь?
До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 14-17 років, які готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. 

Формат проєкту
Проведення 2-денних філософських семінарів в онлайн-форматі. На кожному семінарі буде до 20 підлітків. Щоб якомога більше молодих людей змогли взяти участь у проєкті та підлаштувати собі зручні дати, таких семінарів буде проведено десять. В кінці проєкту для учасників семінарів буде проведено Reunion – спільна зустріч у безпечному місці.

Таймінг
Cерія діалогів відбуватиметься з березня по червень 2023 року.

Дати серії діалогів: з 10 березня – 3 червня. Reunion буде в липні, точна дата буде повідомлена згодом.

Партнер проєкту: Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні через освітні проєкти для молоді.

Зареєструватися:
X