fbpx

Aspen Teens: Fight for UA dream

  • Дата:
    23-25 березня
  • Місце проведення:
    Україна
  • Дедлайн:
    21 лютого 2024 року

У межах програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation продовжують набір на офлайн-семінар “Aspen Teens: Fight for UA dream”.

Контекст

Обговорення місця України на геополітичній карті світу та перспектив її розвитку стали центральними темами не лише для українців, а й для лідерів по всьому світу. Висловлювання експертів різних сфер надихають наші думки про те, якою стане наша країна після складних випробувань, зокрема війни, та які шляхи ми оберемо для досягнення перемоги.

Проте не можна забувати, що ці дискусії не обмежуються лише досвідченими дорослими. Молодь також активно долучається до роздумів про майбутнє України. Підлітки, які відчувають вагу конфлікту та війни, також хочуть долучатися до творення майбутнього. Це спонукає їх до питань: “Яке майбутнє чекає на нас?” і “Яким чином ми можемо вплинути на його формування?”

Місія проєкту

Через проведення філософських семінарів — створити спільноту підлітків, де вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та конструктивні шляхи подолання викликів і формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізуватимуть тексти відомих мислителів, а також теми, які є ключовими сьогодні й турбують сучасну молодь.

Хто може взяти участь?
До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 15-17 років, які готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. Участь у семінарах безкоштовна.

Формат проєкту
Проведення 3-денного філософського семінару в офлайн-форматі 23-25 березня. На семінар буде сформована група з 24 учасників. Також для учасників цього семінару і попередніх, що були у форматі онлайн, буде проведено Reunion 26 березня — спільна зустріч у безпечному місці.

Партнер проєкту: Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні через освітні проєкти для молоді.

X