fbpx

Aspen Teens: Fight for UA dream

  • Дата:
    Вересень-Грудень
  • Місце проведення:
    Онлайн, Zoom
Зареєструватися:

У межах програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation розпочинають набір на серію діалогів “Aspen Teens: Fight for UA dream”.

Контекст

Протягом останніх півтора року обговорення місця України на геополітичній карті світу та перспектив її розвитку стали центральними темами не лише для українців, а й для лідерів по всьому світу. Висловлювання експертів різних сфер надихають наші думки про те, якою стане наша країна після складних випробувань, зокрема війни, та які шляхи ми оберемо для досягнення перемоги.

Проте не можна забувати, що ці дискусії не обмежуються лише досвідченими дорослими. Молодь також активно долучається до роздумів про майбутнє України. Підлітки, які відчувають вагу конфлікту та війни, також хочуть долучатися до творення майбутнього. Це спонукає їх до питань: “Яке майбутнє чекає на нас?” і “Яким чином ми можемо вплинути на його формування?”

Місія проєкту

Через проведення філософських семінарів — створити спільноту підлітків, де вони зможуть висловлювати свої думки, дискутувати, шукати однодумців та конструктивні шляхи подолання викликів і формувати власне бачення щодо майбутнього України. Під час діалогів молоді люди аналізуватимуть тексти відомих мислителів, а також теми, які є ключовими сьогодні й турбують сучасну молодь.

Хто може взяти участь?
До участі запрошуємо вмотивованих підлітків віком 14-17 років, які готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. Участь у семінарах безкоштовна.

Формат проєкту
Проведення 2-денних філософських семінарів в онлайн-форматі. На кожен семінар буде сформована група до 20 підлітків. В кінці сезону для учасників семінарів буде проведено Reunion – спільна зустріч у безпечному місці.

Таймінг
Cерія діалогів відбуватиметься з вересень по грудень 2023 року. Reunion буде в грудні, точна дата буде повідомлена згодом.

Партнер проєкту: Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні через освітні проєкти для молоді.

Зареєструватися:
X