fbpx

Завершився семінар для підлітків “Обрії майбутнього”

Вітаємо в Аспен-спільноті учасників третього семінару для підлітків «Обрії майбутнього», що відбувся в рамках програми Aspen Teens.

Впродовж трьох днів юні лідери з усієї України працювали з текстами філософів, науковців та мислителів шукаючи відповіді на питання: В якому суспільстві я живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті?
В форматі модерованого діалогу та групових занять ми досліджували поняття довіри, з’ясовували значення критичного мислення, дискутували про професії майбутнього та розмірковували про місце людини у суспільстві.

Розібратися з такими фундаментальними для цього віку питаннями допомагали модератори семінару Антон Дробович та Анастасія Донська. Запрошені спікери Антон Сененко (старший науковий співробітник відділу фізичної електроніки Інституту фізики НАН України) та Орися Демька (професор Національного університету «Києво-Могилянська академія») також поділилися своїм досвідом та порадами про основні навички та компетенції, якими, на їх думку, необхідно володіти сучасній людині для вдосконалення та самореалізації, а саме – вміння отримувати знання, навчатись усвідомлено, не імітувати знання, тримати баланс, мислити критично.

По завершенню семінару кожен учасник розпочне реалізовувати локальний проект у своєму місті: лекції, дискусії та публічні події, що будуть орієнтовані на обговорення актуальних проблем суспільства та пошуків шляхів їх вирішення. Тому продовжуємо слідкувати за успіхами наших учасників та бажаємо їм досягнення нових обріїв!

***
Семінар покликаний сформувати в учасників схильність до критичного мислення та поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства, мотивувати їх до творення суспільства майбутнього. Партнер та співорганізатор семінару «Обрії майбутнього» – Klitschko Foundation.

X