fbpx

Команда

Команда Аспен Інститут Київ сформована з професіоналів, що мають багаторічний досвід та здобутки в різних сферах, а також займають активну громадянську позицію. Об’єднані спільною місією команда реалізує стратегічні завдання Аспен Інституту, розвиває та поширює його ідею.

 • Юлія Тичківська
  Юлія
  Тичківська
  Виконавча директорка
  yt@aspeninstitutekyiv.org
  Юлія Тичківська є виконавчою директоркою Аспен Інституту Київ. Крім цього, Юлія є співзасновницею Bendukidze Free Market Center. Має ступінь магістра економіки Національного університету “Києво-Могилянська академія”, також завершила Atlas Leadership Academy. Зараз Юлія навчається на програмі зі Стратегій та інновацій Said Business School, Оксфордського Університету. Юлія Тичківська обіймала різноманітні керівні посади, зокрема, була віце-президентом Київської школи економіки та головою групи радників Міністра економічного розвитку та торгівлі України. Займаючись діяльністю у сфері розвитку громадянського суспільства, Юлія заснувала Відкритий університет Майдану. З дитинства брала активну участь в національній скаутській організації “Пласт”, в студентські роки була віце-президентом організації AIESEC в Києві та з 2014 року Юлія є членом організації Світового економічного форуму (WEF) — Global Shapers. Юлія є членом Опікунської Ради Благодійного фонду «Таблеточки». У 2018 році була обрана виданням Forbes як одна з 30-ти лідерів Європи до 30-ти років в галузі права та політики за її роль у побудові громадянського суспільства в Україні; була включена у список Топ-100 успішних жінок України з 2017 по 2021 рік. Юлія Тичківська є матір'ю трьох дітей і вдало поєднує свої професійні досягнення із відданим батьківством.
  Переглянути профіль
 • Денис Полтавець
  Денис
  Полтавець
  Директор програмного розвитку
  dp@aspeninstitutekyiv.org
  Експерт з розвитку громадянського суспільства: з 2016 року директор з розвитку програм в Аспен Інституті Київ; з 2007 року співпрацював з Ініціативою Аспен-Україна як модератор; Менеджер з розвитку програм Міжнародного фонду «Відродження», експерт та координатор проєктів Програми розвитку ООН в Україні. За освітою лікар-психіатр.
  Переглянути профіль
 • Аліна Шклярук
  Аліна
  Шклярук
  Директорка семінарських програм
  as@aspeninstitutekyiv.org
  Фахівчиня з 20-річним міжнародним досвідом організації ділових, просвітницьких і культурних заходів в Україні та за її межами, зокрема в Сеулі та Пекіні. Має управлінський досвід в рекрутингових компаніях. В 2010 році приєдналася до Аспен-ініціативи в Україні в якості керівниці проєкту семінарів «Відповідальне лідерство» та працювала над розвитком Асоціації випускників «Аспен-Україна». Сьогодні очолює напрям семінарських програм Аспен Інституту Київ.
  Переглянути профіль
 • Олена Фоміна
  Олена
  Фоміна
  Директорка програмних напрямів
  of@aspeninstitutekyiv.org
  Олена Фоміна – юристка, фахівчиня у галузі права та директорка програмних напрямів Аспен Інституту Київ. Вона приєдналась до команди Аспен Інституту Київ в лютому 2019 року та займала різні посади, а саме: була координаторкою програми "Справедливість і право", директоркою програми "Добре врядування" та наразі є директоркою програмних напрямів Аспен Інституту Київ (Добре врядування, Справедливість, закон і суспільство, Медіа, Національна ідентичність та Діалог з кібербезпеки). Вона є адвокаткою (2009 рік) та арбітражним керуючим (2019 рік). До залучення до роботи в Аспен Інститути Київ Олена була партнером Юридичної компанії “Нобілі” (2015-2019) і була визнана однією з ТОП-100 кращих юристів України: лідери у практиці оподаткування у 2015, 2017, 2018 роках. Олена закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Проходила навчання в CELLI Institute (Prague) з міжнародних моделей банкрутства та Києво-Могилянській бізнес школі — з медіації. Є членкинею Асоціації правників України та обіймала посаду заступника Голови комітету з банкрутства Асоціації адвокатів України (2019-2021). Авторка понад 50 публікацій з юридичних та соціально-економічних питань в національних друкованих виданнях. Була учасницею семінару «Справедливість, закон і суспільство» (Аспен Інститут Київ, 2018) та з того часу є активною учасницею Аспен-Спільноти.
  Переглянути профіль
 • Андрій Кулаков
  Андрій
  Кулаков
  Програмний координатор програми для Спільноти
  ak@aspeninstitutekyiv.org
  Медіа-менеджер та медіа-експерт. Працює Директором з програмної діяльності у громадській організації «Інтерньюз-Україна», де відповідає за виконання проєктів, стратегічне планування та фандрейзинг. Планував та втілював локальні й міжнародні медійні та комунікаційні проєкти на замовлення Представництва ЄС, USAID, World Bank, UNICEF, OSCE тощо. Представляє українську медійну спільноту на різних міжнародних майданчиках. Перекладав класичні тексти з політичної філософії. Вивчав історію філософії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (магістр з історії філософії), стажувався в Люблінському університеті ім. М. Кюрі-Склодовської (Польща), вивчав конвергентну журналістику в Університеті Південної Кароліни (Колумбія, США). Був учасником семінару в Аспен-Інституті в 2006 (США), семінару «Відповідальне лідерство» (група Аспен-1, 2008, Україна), модераторського семінару (Аспен Інститут – Київ). Співзасновник Українського Аспен-Клубу.
  Переглянути профіль
 • Денис Старостін
  Денис
  Старостін
  Комунікаційний менеджер
  ds@aspeninstitutekyiv.org
  Народився у Полтаві. Координує комунікації Аспен Інституту Київ. Має більше 7 років досвіду роботи у сфері PR. З 2016 року читає тренінги з комунікацій для представників різних галузей. 5,5 років працював у PR-агентстві Yoda Consult. Три з них координував роботу департаменту політичних та виборчих комунікацій, займався менеджментом виборчих кампаній різного рівня. У 2014 — 2016 роках був автором ідеї та PR-координатором відеопроєкту #Встол , спрямованого на актуалізацію творчості незаслужено забутих або маловідомих авторів. У 2020 році був автором та ведучим проєкту «Криза є, але…», у рамках якого представники різних галузей розповідали про свій досвід роботи в умовах коронакризи.
  Переглянути профіль
 • Катерина Заботкіна
  Катерина
  Заботкіна
  Комунікаційна координаторка
  kateryna.zabotkina@aspeninstitutekyiv.org
  Відповідає за координацію комунікацій Аспен Інституту Київ. Має практичний досвід комунікацій у державному та приватному секторах. Зокрема, працювала у Верховній Раді України, Адміністрації судноплавства, де займалася напрямками PR, написанням текстів та організацією іміджевих заходів. Також має досвід роботи у виборчих кампаніях. Захоплюється вивченням жестової мови та перекладає пісні для людей з порушеннями слуху, також грає у шахи, а вільний час присвячує бігу та сайклу. Освіта: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та міжнародні відносини.
  Переглянути профіль
 • Альона Лахманюк
  Альона
  Лахманюк
  Операційна менеджерка
  al@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди в жовтні 2023 року, забезпечує адміністративну та операційну підтримку проєктів організації, включаючи фінансові операції та ведення грантової звітності. За фахом магістерка обліку і аудиту. Працювала в компанії Великої четвірки та міжнародному сервісі швидкої доставки.
  Переглянути профіль
 • Наталія Аль-Дакен
  Наталія
  Аль-Дакен
  Операційна менеджерка
  nad@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди в лютому 2021 року. Працює операційною менеджеркою ГС «Аспен Інститут Київ», відповідає за планування операційних процесів, забезпечує організаційно-документальний супровід та адміністративно-господарську підтримку організації. За фахом магістерка історії та магістерка економіки, освіту здобула в Донецькому національному університеті ім. Стуса. Підприємиця з багаторічним досвідом в ритейлі , агросекторі та управлінні комерційною нерухомістю.
  Переглянути профіль
 • Тетяна Лимарь
  Тетяна
  Лимарь
  Адміністративна координаторка
  tl@aspeninstitutekyiv.org
  У Аспен Інституті Київ Тетяна координує організацію подій. Забезпечує комунікацію з їх учасниками, випускниками та членами Спільноти. А також відповідає за функціонування офісу Інституту. Тетяна — викладачка, PhD в галузі географії (Київський національний університет імені Тараса Шевченка). Працювала 7 років у сфері освіти. Має досвід забезпечення загального організаційного супроводу наукової діяльності університету, наукового керівництва (курсові, бакалаврські кваліфікаційні роботи). Авторка понад 20 наукових публікацій – статей у фахових виданнях та матеріалах міжнародних та всеукраїнських конференцій. Випускниця факультету історії та географії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
  Переглянути профіль
 • Анастасія Кравець
  Анастасія
  Кравець
  Проєктна координаторка
  anastasiia.kravets@aspeninstitutekyiv.org
  Координує програму для підлітків Aspen Teens. Також відповідає за підготовку та організацію подій інших програмних напрямів. Має досвід роботи у коучинговому агентстві. За освітою — магістр історії та археології, молодший науковий співробітник.Закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проходила стажування на міжнародному фестивалі наукового документального кіно в Оломоуці (Academia Film Olomouc, Чеська Республіка), вивчала чеську мову у літній школі слов’янських студій при університеті Палацького, у якому ще за програмою академічної мобільності навчалася на магістратурі. Захоплення: живопис, кулінарія, функціональні тренування та стретчинг.
  Переглянути профіль
 • Марина Боярчук
  Марина
  Боярчук
  Координаторка
  mb@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди з моменту створення Аспен Інституту Київ. Координує програму Aspen Teens та відповідає за підготовку і реалізацію міжнародних подій та семінарів. Має досвід роботи в Інвестиційній компанії. Магістерка філології, проходила навчання в Università degli studi di Roma “Tor Vergata”.
  Переглянути профіль
X