fbpx

Команда

Команда Аспен Інститут Київ сформована з професіоналів, що мають багаторічний досвід та здобутки в різних сферах, а також займають активну громадянську позицію. Об’єднані спільною місією команда реалізує стратегічні завдання Аспен Інституту, розвиває та поширює його ідею.

 • Юлія Тичківська
  Юлія
  Тичківська
  Виконавча директорка
  yt@aspeninstitutekyiv.org
  Має багаторічний управлінський та трансформаційний досвід в освітніх інституціях. Працювала віце-президенткою в Київській школі економіки (KSE). Була керівницею групи радників в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Є співзасновницею та членкинею наглядових рад в громадських та освітніх проєктах, в тому числі Bendukidze Free Market Center та Відкритий Університет Майдану. Випускниця Atlas Leadership Academy та Києво-Могилянської Академії. У 2018 році була обрана виданням Forbes як одна з 30-ти лідерів Європи до 30-ти років в галузі права та політики за її роль у побудові громадянського суспільства в Україні.
  Переглянути профіль
 • Денис Полтавець
  Денис
  Полтавець
  Директор програмного розвитку
  dp@aspeninstitutekyiv.org
  Експерт з розвитку громадянського суспільства: з 2016 року директор з розвитку програм в Аспен Інституті Київ; з 2007 року співпрацював з Ініціативою Аспен-Україна як модератор; Менеджер з розвитку програм Міжнародного фонду «Відродження», експерт та координатор проєктів Програми розвитку ООН в Україні. За освітою лікар-психіатр.
  Переглянути профіль
 • Аліна Шклярук
  Аліна
  Шклярук
  Директорка семінарських програм
  as@aspeninstitutekyiv.org
  Фахівчиня з 20-річним міжнародним досвідом організації ділових, просвітницьких і культурних заходів в Україні та за її межами, зокрема в Сеулі та Пекіні. Має управлінський досвід в рекрутингових компаніях. В 2010 році приєдналася до Аспен-ініціативи в Україні в якості керівниці проєкту семінарів «Відповідальне лідерство» та працювала над розвитком Асоціації випускників «Аспен-Україна». Сьогодні очолює напрям семінарських програм Аспен Інституту Київ.
  Переглянути профіль
 • Олена Фоміна
  Олена
  Фоміна
  Директорка програмних напрямів
  of@aspeninstitutekyiv.org
  Є адвокаткою, фахівчинею у сфері оподаткування, захисту бізнесу та альтернативних способів вирішення спорів. Включена до рейтингу «ТОП-100 кращих юристів України. Вибір клієнта», за результатами дослідження «Юридичної газети» (2015, 2017, 2018). Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Проходила навчання в CELLI Institute (Prague) з міжнародних моделей банкрутства та Києво-Могилянській бізнес школі — з медіації. Навчається в Macquarie University «Leading: Human Resource Management and Leadership», Global MBA. Є членкинею Асоціації правників України, займає посаду заступника Голови комітету з банкрутства Асоціації адвокатів України. Авторка понад 50 публікацій з юридичних та соціально-економічних питань в національних друкованих виданнях. Була учасницею семінару «Справедливість, закон і суспільство» (Аспен Інститут Київ, 2018).
  Переглянути профіль
 • Андрій Кулаков
  Андрій
  Кулаков
  Програмний координатор програми для Спільноти
  ak@aspeninstitutekyiv.org
  Медіа-менеджер та медіа-експерт. Працює Директором з програмної діяльності у громадській організації «Інтерньюз-Україна», де відповідає за виконання проєктів, стратегічне планування та фандрейзинг. Планував та втілював локальні й міжнародні медійні та комунікаційні проєкти на замовлення Представництва ЄС, USAID, World Bank, UNICEF, OSCE тощо. Представляє українську медійну спільноту на різних міжнародних майданчиках. Перекладав класичні тексти з політичної філософії. Вивчав історію філософії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (магістр з історії філософії), стажувався в Люблінському університеті ім. М. Кюрі-Склодовської (Польща), вивчав конвергентну журналістику в Університеті Південної Кароліни (Колумбія, США). Був учасником семінару в Аспен-Інституті в 2006 (США), семінару «Відповідальне лідерство» (група Аспен-1, 2008, Україна), модераторського семінару (Аспен Інститут – Київ). Співзасновник Українського Аспен-Клубу.
  Переглянути профіль
 • Денис Старостін
  Денис
  Старостін
  Комунікаційний менеджер
  ds@aspeninstitutekyiv.org
  Народився у Полтаві. Координує комунікації Аспен Інституту Київ. Має більше 7 років досвіду роботи у сфері PR. З 2016 року читає тренінги з комунікацій для представників різних галузей. 5,5 років працював у PR-агентстві Yoda Consult. Три з них координував роботу департаменту політичних та виборчих комунікацій, займався менеджментом виборчих кампаній різного рівня. У 2014 — 2016 роках був автором ідеї та PR-координатором відеопроєкту #Встол , спрямованого на актуалізацію творчості незаслужено забутих або маловідомих авторів. У 2020 році був автором та ведучим проєкту «Криза є, але…», у рамках якого представники різних галузей розповідали про свій досвід роботи в умовах коронакризи.
  Переглянути профіль
 • Катерина Заботкіна
  Катерина
  Заботкіна
  Комунікаційна координаторка
  kateryna.zabotkina@aspeninstitutekyiv.org
  Відповідає за координацію комунікацій Аспен Інституту Київ. Має практичний досвід комунікацій у державному та приватному секторах. Зокрема, працювала у Верховній Раді України, Адміністрації судноплавства, де займалася напрямками PR, написанням текстів та організацією іміджевих заходів. Також має досвід роботи у виборчих кампаніях. Захоплюється вивченням жестової мови та перекладає пісні для людей з порушеннями слуху, також грає у шахи, а вільний час присвячує бігу та сайклу. Освіта: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та міжнародні відносини.
  Переглянути профіль
 • Марина Боярчук
  Марина
  Боярчук
  Координаторка
  mb@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди з моменту створення Аспен Інституту Київ. Координує програму Aspen Teens та відповідає за підготовку і реалізацію міжнародних подій та семінарів. Має досвід роботи в Інвестиційній компанії. Магістерка філології, проходила навчання в Università degli studi di Roma “Tor Vergata”.
  Переглянути профіль
 • Наталія Аль-Дакен
  Наталія
  Аль-Дакен
  Операційна менеджерка
  nad@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди в лютому 2021 року. Працює операційною менеджеркою ГС «Аспен Інститут Київ», відповідає за планування операційних процесів, забезпечує організаційно-документальний супровід та адміністративно-господарську підтримку організації. За фахом магістерка історії та магістерка економіки, освіту здобула в Донецькому національному університеті ім. Стуса. Підприємиця з багаторічним досвідом в ритейлі , агросекторі та управлінні комерційною нерухомістю.
  Переглянути профіль
X