fbpx

Команда

Команда Аспен Інститут Київ сформована з професіоналів, що мають багаторічний досвід та здобутки в різних сферах, а також займають активну громадянську позицію. Об’єднані спільною місією команда реалізує стратегічні завдання Аспен Інституту, розвиває та поширює його ідею.

 • Юлія Тичківська
  Юлія
  Тичківська
  Виконавча директорка
  yt@aspeninstitutekyiv.org
  Має багаторічний управлінський та трансформаційний досвід в освітніх інституціях. Працювала віце-президенткою в Київській школі економіки (KSE). Була керівницею групи радників в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Є співзасновницею та членкинею наглядових рад в громадських та освітніх проєктах, в тому числі Bendukidze Free Market Center та Відкритий Університет Майдану. Випускниця Atlas Leadership Academy та Києво-Могилянської Академії. У 2018 році була обрана виданням Forbes як одна з 30-ти лідерів Європи до 30-ти років в галузі права та політики за її роль у побудові громадянського суспільства в Україні.
  Переглянути профіль
 • Денис Полтавець
  Денис
  Полтавець
  Директор програмного розвитку
  dp@aspeninstitutekyiv.org
  Експерт з розвитку громадянського суспільства: з 2016 року директор з розвитку програм в Аспен Інституті Київ; з 2007 року співпрацював з Ініціативою Аспен-Україна як модератор; Менеджер з розвитку програм Міжнародного фонду «Відродження», експерт та координатор проєктів Програми розвитку ООН в Україні. За освітою лікар-психіатр.
  Переглянути профіль
 • Аліна Шклярук
  Аліна
  Шклярук
  Директорка семінарських програм
  as@aspeninstitutekyiv.org
  Фахівчиня з 20-річним міжнародним досвідом організації ділових, просвітницьких і культурних заходів в Україні та за її межами, зокрема в Сеулі та Пекіні. Має управлінський досвід в рекрутингових компаніях. В 2010 році приєдналася до Аспен-ініціативи в Україні в якості керівниці проєкту семінарів «Відповідальне лідерство» та працювала над розвитком Асоціації випускників «Аспен-Україна». Сьогодні очолює напрям семінарських програм Аспен Інституту Київ.
  Переглянути профіль
 • Олена Фоміна
  Олена
  Фоміна
  Директорка програми «Справедливість, закон та суспільство»
  of@aspeninstitutekyiv.org
  Є адвокаткою, фахівчинею у сфері оподаткування, захисту бізнесу та альтернативних способів вирішення спорів. Включена до рейтингу «ТОП-100 кращих юристів України. Вибір клієнта», за результатами дослідження «Юридичної газети» (2015, 2017, 2018). Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Проходила навчання в CELLI Institute (Prague) з міжнародних моделей банкрутства та Києво-Могилянській бізнес школі — з медіації. Навчається в Macquarie University «Leading: Human Resource Management and Leadership», Global MBA. Є членкинею Асоціації правників України, займає посаду заступника Голови комітету з банкрутства Асоціації адвокатів України. Авторка понад 50 публікацій з юридичних та соціально-економічних питань в національних друкованих виданнях. Була учасницею семінару «Справедливість, закон і суспільство» (Аспен Інститут Київ, 2018).
  Переглянути профіль
 • Андрій Кулаков
  Андрій
  Кулаков
  Програмний координатор напряму Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ
  ak@aspeninstitutekyiv.org
  Медіа-менеджер та медіа-експерт. Працює Директором з програмної діяльності у громадській організації «Інтерньюз-Україна», де відповідає за виконання проєктів, стратегічне планування та фандрейзинг. Планував та втілював локальні й міжнародні медійні та комунікаційні проєкти на замовлення Представництва ЄС, USAID, World Bank, UNICEF, OSCE тощо. Представляє українську медійну спільноту на різних міжнародних майданчиках. Перекладав класичні тексти з політичної філософії. Вивчав історію філософії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (магістр з історії філософії), стажувався в Люблінському університеті ім. М. Кюрі-Склодовської (Польща), вивчав конвергентну журналістику в Університеті Південної Кароліни (Колумбія, США). Був учасником семінару в Аспен-Інституті в 2006 (США), семінару «Відповідальне лідерство» (група Аспен-1, 2008, Україна), модераторського семінару (Аспен Інститут – Київ). Співзасновник Українського Аспен-Клубу.
  Переглянути профіль
 • Лариса Латипова
  Лариса
  Латипова
  Директорка Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ
  Lara.latypova@gmail.com
  Має багаторічний управлінський досвід в банківському бізнесі та громадському секторі. Членкиня Правління Українського Жіночого Фонду, Голова Наглядової ради БО «Національна мережа розвитку локальної філантропії», партнерка культурного проєкту Авторська Кухня Українська. Випускниця першого семінару «Відповідальне лідерство».
  Переглянути профіль
 • Денис Старостін
  Денис
  Старостін
  Комунікаційний менеджер
  ds@aspeninstitutekyiv.org
  Народився у Полтаві. Координує комунікації Аспен Інституту Київ. Має більше 7 років досвіду роботи у сфері PR. З 2016 року читає тренінги з комунікацій для представників різних галузей. 5,5 років працював у PR-агентстві Yoda Consult. Три з них координував роботу департаменту політичних та виборчих комунікацій, займався менеджментом виборчих кампаній різного рівня. У 2014 — 2016 роках був автором ідеї та PR-координатором відеопроєкту #Встол , спрямованого на актуалізацію творчості незаслужено забутих або маловідомих авторів. У 2020 році був автором та ведучим проєкту «Криза є, але…», у рамках якого представники різних галузей розповідали про свій досвід роботи в умовах коронакризи.
  Переглянути профіль
 • Анастасія Шупик
  Анастасія
  Шупик
  Комунікаційна координаторка
  ash@aspeninstitutekyiv.org
  Відповідає за підготовку матеріалів по комунікаційному супроводу діяльності Аспен Інституту Київ. Працювала в освітніх та культурних установах. Має педагогічний досвід. Випускниця магістратури історико-теоретичного факультету НМАУ ім. П. Чайковського.
  Переглянути профіль
 • Марина Боярчук
  Марина
  Боярчук
  Координаторка
  mb@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди з моменту створення Аспен Інституту Київ. Координує програму Aspen Teens та відповідає за підготовку і реалізацію міжнародних подій та семінарів. Має досвід роботи в Інвестиційній компанії. Магістерка філології, проходила навчання в Università degli studi di Roma “Tor Vergata”.
  Переглянути профіль
 • Наталя Аль-Дакен
  Наталя
  Аль-Дакен
  Операційна менеджерка
  nad@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди в лютому 2021 року. Працює адміністративною менеджеркою ГС «Аспен Інститут Київ», забезпечує організаційно-документальний супровід та адміністративно-господарську підтримку організації, відповідає за планування операційних процесів. За фахом магістр історії та магістр економіки, освіту здобула в Донецькому національному університеті ім. В. Стуса. Підприємиця з багаторічним досвідом в ритейлі, агросекторі та управлінні комерційною нерухомістю.
  Переглянути профіль
 • Юлія Вітюк
  Юлія
  Вітюк
  Адміністративна координаторка
  yv@aspeninstitutekyiv.org
  Відповідає за адміністративні питання які стосуються офісу, а також за підготовку та супровід семінарів і подій Інституту. Координує програму Aspen Teens, зокрема семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Випускниця Інституту філології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.
  Переглянути профіль
X