Команда

Команда Аспен Інститут Київ сформована з професіоналів, що мають багаторічний досвід та здобутки в різних сферах, а також займають активну громадянську позицію. Об’єднані спільною місією команда реалізує стратегічні завдання Аспен Інституту, розвиває та поширює його ідею.

 • Юлія Тичківська
  Юлія
  Тичківська
  Виконавча директорка
  yt@aspeninstitutekyiv.org
  Має багаторічний управлінський та трансформаційний досвід в освітніх інституціях. Працювала віце-президентом в Київській школі економіки (KSE). Була керівником групи радників в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Є спізасновницею та членом наглядових рад в громадських та освітніх проектах, в тому числі Bendukidze Free Market Center та Відкритий Університет Майдану. Випускниця Atlas Leadership Academy та Києво-Могилянської Академії. У 2018 році була обрана виданням Forbes як одна з 30-ти лідерів Європи до 30-ти років в галузі права та політики за її роль у побудові громадянського суспільства в Україні.
  Переглянути профіль
 • Денис Полтавець
  Денис
  Полтавець
  Директор програмного розвитку
  dp@aspeninstitutekyiv.org
  Експерт з розвитку громадянського суспільства: з 2016 року директор з розвитку програм в Аспен Інституті Київ; з 2007 року співпрацював з Ініціативою Аспен-Україна як модератор; Менеджер з розвитку програм Міжнародного фонду «Відродження», експерт та координатор проектів Програми розвитку ООН в Україні; За освітою лікар-психіатр.
  Переглянути профіль
 • Андрій Кулаков
  Андрій
  Кулаков
  Керівник напрямку Society of Fellows
  ak@aspeninstitutekyiv.org
  Медіа-менеджер та медіа-експерт. Працює Директором з програмної діяльності у громадській організації "Інтерньюз-Україна", де відповідає за виконання проектів, стратегічне планування та фандрейзинг. Планував та втілював локальні й міжнародні медійні та комунікаційні проекти на замовлення Представництва ЄС, USAID, World Bank, UNICEF, OSCE тощо. Представляє українську медійну спільноту на різних міжнародних майданчиках. Перекладав класичні тексти з політичної філософії. Вивчав історію філософії в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" (магістр з історії філософії), стажувався в Люблінському університеті ім. М.Кюрі- Склодовської (Польща), вивчав конвергентну журналістику в Університеті Південної Кароліни (Колумбія, США). Був учасником семінару в Аспен-Інституті в 2006 (США), семінару "Відповідальне лідерство" (група Аспен-1, 2008, Україна), модераторського семінару (Аспен Інститут – Київ). Співзасновник Українського Аспен-Клубу.
  Переглянути профіль
 • Аліна Шклярук
  Аліна
  Шклярук
  Директор семінарських програм
  as@aspeninstitutekyiv.org
  Фахівець з 20-річним міжнародним досвідом організації ділових, просвітницьких і культурних заходів в Україні та за її межами, зокрема в Сеулі та Пекіні. Має управлінський досвід в рекрутингових компаніях. В 2010 році приєдналася до Аспен-ініціативи в Україні в якості керівника проекту семінарів "Відповідальне лідерство" та працювала над розвитком Асоціації випускників "Аспен-Україна". Сьогодні очолює напрямок семінарських програм Аспен Інституту Київ.
  Переглянути профіль
 • Олена Фоміна
  Олена
  Фоміна
  Координаторка напряму «Справедливість, закон та суспільство»
  of@aspeninstitutekyiv.org
  Є адвокатом, фахівцем у сфері оподаткування, захисту бізнесу та альтернативних способів вирішення спорів. Включена до рейтингу «ТОП-100 кращих юристів України. Вибір клієнта», за наслідками дослідження «Юридичної газети» (2015, 2017, 2018). Закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Проходила навчання в CELLI Institute (Prague) з міжнародних моделей банкрутства та Києво-Могилянській бізнес школі - з медіації. Навчається в Macquarie University «Leading: Human Resource Management and Leadership», Global MBA. Є членом Асоціації правників України, займає посаду заступника Голови комітету з банкрутства Асоціації адвокатів України. Автор понад 50 публікацій з юридичних та соціально-економічних питань в національних друкованих виданнях. Була учасником семінару «Справедливість, закон та суспільство» (Аспен Інститут Київ, 2018).
  Переглянути профіль
 • Марина Боярчук
  Марина
  Боярчук
  Координаторка
  mb@aspeninstitutekyiv.org
  Долучилась до команди з моменту створення Аспен Інституту Київ. Координує програму Aspen Teens та відповідає за підготовку і реалізацію міжнародних подій та семінарів. Має досвід роботи в Інвестиційній компанії. Магістр філології, проходила навчання в Università degli studi di Roma “Tor Vergata”.
  Переглянути профіль
X