Медіа та реальність: виміри відповідальності

  • Дата:
    26-30 травня 2021 року
  • Місце проведення семінару:
    м. Одеса
  • Дедлайн:
    31 березня, 2021

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Медіа та реальність: виміри відповідальності”, що відбудеться 26-30 травня 2021 року.

Семінар покликаний створити платформу для діалогу між представниками і представницями медіа-спільноти про значення засобів масової інформації для становлення демократії, розбудови громадянського суспільства, розвитку практик доброго врядування та попередження конфліктів, представлення інтересів спільнот.

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, експертів, авторів, обмінюватимуться думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти різноманітні  аспекти функціонування сучасних медіа.  

Упродовж чотирьох днів учасники обговорюватимуть такі питання: 

– Принцип свободи слова: філософський зміст, практичне значення та межі застосування.

– Політизація медіа як виклик для професійної журналістики.

– Роль журналістики у протистоянні пропаганді та дезінформації.

– Журналістика та висвітлення військових конфліктів.

– Трансформація журналістики в епоху інформаційних технологій та соціальних мереж.

Семінар розрахований на представників і представниць медіа-спільноти України:  менеджерів, журналістів, власників, редакторів, медіа-експертів, викладачів журналістських дисциплін, медіа-юристів.

Перевага надаватиметься кандидатам із лідерськими позиціями, значним професійним досвідом (від 7 років), визнаними професійними здобутками, активною позицією всередині медіа-спільноти.

Семінар “Медіа та реальність: виміри відповідальності” проводиться за ініціативи та підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі. Учасники самі забезпечують проїзд до місця проведення семінару.

Семінар відбудеться 26-30 травня 2021 р.

Реєстрація відкрита з 23 лютого до 31 березня 2021 року!

X