fbpx

Де межа між свободою слова та безпекою журналістів в умовах воєнного часу?: Аспен Інститут Київ провів захід для представників медіа-спільноти

Сміливість, стійкість, об‘єктивність — цими словами роботу українських журналістів умовах війни описує світ. Водночас, з міркувань безпеки журналістська діяльність в Україні наразі має ряд обмежень. Питання напрацювання ефективних механізмів цієї діяльності в умовах військового часу залишається відкритим. Відповіді на нього представники медіа-спільноти шукали у діалозі.
У Медіацентрі Україна відбулась закрита дискусія про роботу журналіста під час воєнного часу. Учасники події обговорили:
  • законодавче регулювання журналістської діяльності в умовах воєнного стану;
  • діючі обмеження в оперативності подачі матеріалів журналістами;
  • реалізацію свободи слова та доступу до інформації в умовах воєнного стану.
Захід модерували Андрій Шевченко, керівник Медіацентру Україна, та Андрій Кулаков, програмний директор «Інтреньюз-Україна», програмний координатор Аспен Інститут Київ.
Матеріали обговорення разом з результатами опитування медіа спільноти та інтерв’ю з представниками органів державної влади увійдуть до рекомендацій уряду, парламенту та журналістської спільноти.
Дякуємо Медіацентру Україна за майданчик для проведення діалогу.
Захід проведений Аспен Інститутом Київ спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні за експертної підтримки «Інтерньюз-Україна».
X