fbpx

Наталія Яресько під час засідання Міжнародного Аспен-комітету розповіла, як Аспен Інститут Київ сприяє перемозі України

Аспен Інститут Київ є частиною великої міжнародної родини Аспен, яка промотує ціннісно орієнтоване лідерство та працює задля розвитку доброго суспільства у світі.

13 травня відбулося засідання Міжнародного Аспен-комітету. Це була щорічна традиційна зустріч, на якій представники Міжнародної мережі партнерів Аспен Інституту ділилися своїми ідеями, думками та новинами щодо своєї програмної діяльності. Захід об’єднав представників майже всієї міжнародної мережі Аспен Інституту.

Аспен Інститут Київ представляли Голова Наглядової Ради Наталія Яресько та виконавча директорка Юлія Тичківська. Наталія Яресько виступила з доповіддю про поточну ситуацію в Україні та про діяльність, яку здійснює Аспен Інститут Київ для перемоги України. Юлія Тичківська поділилася додатковою інформацією про роботу виконавчої команди під час війни. З 24 лютого Аспен Інститут Київ:

  • провів 8 міжнародних заходів проєкту #UkrainianDialogue
  • провів 3 в межах заходи проєкту «Доброчесність і врядування»
  • продовжує розвивати програму для Спільноти

Крім того, з початку російського вторгнення члени Аспен-спільноти та випускники семінарів Аспен Інституту Київ демонструють багато прикладів відповідального лідерства. Усі роблять все, щоб підтримати Україну. Ми збираємо їхні історії та ініціативи на сайті.

Цьогорічна зустріч Аспен-комітету відбулася в Маямі, де Аспен Інститут (США) проводив свій захід Aspen Ideas: Climate.

Міжнародна мережа партнерів Аспен Інституту об’єднує тринадцять інститутів із США, Німеччини, Франції, Італії, Японії, Мексики, Індії, Румунії, Іспанії, Центральної Європи, Великобританії, Нової Зеландії та України. Під час засідання Міжнародного комітету 2022 року було оголошено, що Аспен Ініціатива Африка стала частиною родини Аспен. Вітаємо наших нових колег.

X