Лідерські семінари

Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Зазвичай семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

Лідерський семінар «Відповідальне лідерство» проводиться в Україні з 2008 року. З моменту створення Аспен Інституту Київ були розроблені та регулярно проводяться також семінари для молодих лідерів «Цінності та суспільство», міжнародний семінар «Цінності та лідерство у 21 столітті».

  • Цінності та суспільство

    Семінари для покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

    Далі
  • Ціннісні основи лідерства у 21 сторіччі

    В семінарі беруть участь лідери з різних країн, професійних сфер діяльності, національностей, поглядів та культур. Під час вивчення важливих для світової цивілізації текстів та групових дискусій учасники обговорюють питання справедливості, свободи, рівності, а також проблеми гендерних відносин, політики, відповідального лідерства.

    Далі