fbpx

Лідерські семінари

Семінари, що базуються на обговоренні класичних та сучасних текстів, є одним з основних видів діяльності Аспен Інституту Київ. Зазвичай семінари Аспен Інституту Київ збирають за круглим столом лідерів, які представляють різні суспільні групи, різні професії, різні регіони або країни.

Лідерський семінар «Відповідальне лідерство» проводиться в Україні з 2008 року. З моменту створення Аспен Інституту Київ були розроблені та регулярно проводяться також семінари для молодих лідерів «Цінності та суспільство», міжнародний семінар «Цінності та лідерство у 21 столітті».

  • Відповідальне лідерство

    Семінар збирає досвідчених керівників та лідерів думок для дискусій за круглим столом, пропонуючи українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння цінностей, що лежать в основі повсякденних рішень, та підвищуючи тим самим здатність вирішувати складні проблеми.

    Далі
  • Цінності та суспільство

    Семінари для покоління молодих українських лідерів (27-35 років) з метою їх залучення до значущого діалогу щодо людської природи, свободи, власності, проблем рівності, розвитку спільнот, справедливості та тенденцій, які формують наше майбутнє.

    Далі
X