fbpx

Фестиваль Ідей

  • Місце проведення:
    Місце проведення узгоджується

Фестиваль Ідей — це майданчик, де небайдужі лідери, мислителі та практики вступають у рівний діалог, обмінюються ідеями, надихаються, ставлять запитання та шукають на них відповіді. І все це у неквапливому темпі біля моря.

Фестиваль Ідей проводиться у партнерстві Аспен Інституту Київ та Impact Hub Odessa.

У 2023 році традиційний Фестиваль Ідей, зважаючи на безпекову ситуацію, перетворився на Дні Ідей — серію онлайн дискусій, що відбулися онлайн. Це були три дні панельних дискусії з українськими інтелектуалами, політиками, бізнесменами, полісімейкерами — тими, хто впливає на творення нашого співжиття та майбутнього.

Перша панельна дискусія, яка пройшла 17 липня, була присвячена трансформації української ідентичності та її ролі у формуванні стійкого суспільства. Учасники та учасниці другого обговорення шукали нові сенси та пріоритети волонтерської діяльності. А також — говорили про роль лідерів в самоорганізації громад.

Другий День Ідей пройшов 20 липня. Перша панельна дискусія була присвячена основним напрямам змін, необхідних для ефективного забезпечення стабільності та безпеки в Україні: і зараз, і у багаторічній перспективі. Під час другого обговорення йшлося про роль різних стейкхолдерів у відновленні міського простору, механізми впливу громадян на розвиток міста, проактивну роль бізнесу у його житті.

Учасники та учасниці першої дискусії третього Дня Ідей 22 липня проаналізували виклики, які стоять перед українським бізнесом на шляху до відродження з різних перспектив: підприємців, потенційних інвесторів, ризик-менеджменту. Друге обговорення стосувалося відмінностей між підприємцями з різних регіонів. Cпікери та спікерки говорили про роль бізнесу у розвитку міста та розбудові його іміджу. А також про майбутнє. Зокрема — зміни у освітній системі, які дозволять виховувати ефективних підприємців.

Організатори події: Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa.

  • www.ideasfest.in.ua

X