Фестиваль ідей

  • Дата:
    24-26 серпня, 2019
  • Місце проведення:
    Одеса, Україна

Швидкоплинні, всеохоплюючі зміни, що стали визначальною ознакою сьогодення, обумовлюють потребу в переосмисленні засадничих основ людського буття в світі. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, економічні свободи, інформаційна строкатість, плинність суспільних інституцій – ці та інші фактори загострюють проблеми пошуку себе, утвердження власного способу життя та гідного місця людини в спільноті, переоцінки цінностей, успадкованих від попередніх поколінь.

Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається.

Понад 100 спікерів, більше 100 окремих сесій різних форматів та тематичних напрямів – від лекцій і презентацій до дискусій і бесід віч на віч – створюють унікальну атмосферу інтелектуального пошуку. Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, лідерів бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та пошуку шляхів перетворення найкращих з них у практичну діяльність.

Організатори Фестивалю Ідей — Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa. Більше про фестиваль на сайті події – www.ideasfest.in.ua

  • www.ideasfest.in.ua

X