Сократівські семінари
-
Дата:3-6 жовтня, 2019
-
Місце проведення:Київ, Україна
-
Дедлайн:1 October, 2019
У 2019 році Аспен Інститут Київ у партнерстві з Сократівською програмою Аспен Інституту США організовують семінар, що відбудеться в Києві 3-6 жовтня. Цей семінар є частиною серії міжнародних Сократівських семінарів, які відбуваються в різних країнах світу. До участі запрошуються лідери, що прагнуть зануритися в діалог з колегами з усього світу довкола проблем сучасного суспільства.Тема цьогорічного Сократівського семінару в Києві: “Розкриття потенціалу штучного інтелекту”.
Робоча мова – англійська.
Розкриття потенціалу штучного інтелекту
Нещодавні прориви у розвитку штучного інтелекту (АІ) створюють все більше хвилювання серед професійної спільноти, наукових кіл та широкого загалу. Незважаючи на те, що АІ, безсумнівно, відкриє значні соціальні переваги та можливості, як і будь-які інші трансформаційні технології, це також створює нові виклики та ризики для суспільства. Уряди в усьому світі вивчають політичні та регуляторні підходи для забезпечення широкого поширення переваг АІ враховуючи проблеми безпеки, приватності, етики, автоматизації роботи, інтелектуальної власності та інших потенційно негативних наслідків технології.
Під час семінару на фоні цих питань учасники семінару матимуть можливість обговорити етичний аспект розвитку та застосування технології АІ. Ми також вивчимо, які технічні основи в розвитку АІ мають потенціал для вирішення деяких найскладніших проблем у світі та одночасно створюють масштабні виклики для суспільства.
МОДЕРАТОР СЕМІНАРУ:
Вілсон Уайт, директор з питань державної політики та урядових відносин у Google. Він відповідає за управління стратегіями публічної політики компанії для нових технологій, таких як штучний інтелект, VR, FinTech і IoT. Маючи більш ніж 15-річний юридичний досвід роботи в сфері технологій та програмних розробок, Вілсон використовував свій мультидисциплінарний досвід і знання для того, щоб забезпечити законодавців, регуляторів та опініон лідерів в Америці, Європі та Азії передовими ідеями щодо швидкого зростання та змін мобільного ландшафту, а також соціальних наслідків від впровадження новітніх технологій.
Вілсон є бізнес-ангелом, який має досвід інвестицій в компанії винахідників і консультування стартапів. З 2015 року він є членом ад’юнктурного факультету в Інституті технологій підприємства Університету Меріленда, де викладає курси для аспірантів і студентів у програмі технологічного підприємництва університету. Він отримав ступінь бакалавра в галузі комп’ютерної інженерії в Державному університеті Нью-Йорку і доктора права в Університеті Північної Кароліни.
Вартість участі в семінарі становить $ 2,000, що включає в себе проживання, харчування та матеріали для підготовки до семінару.
Про Сократівські семінари в Україні
Аспен Інститут Київ спільно з Сократівською програмою Аспен Інституту США організовують в Україні Сократівський семінар, який об’єднує лідерів з різних професійних сфер діяльності для детального обговорення однієї із актуальних тем сучасності. Дискусії розгортаються довкола викликів сучасності та проходять за участі досвідчених модераторів, які заохочують колег ділитися поглядами та з’ясовувати переконання один одного. Семінари роводяться з використанням сократичного методу, сприяючи розгляду важливих ідей та обміну думками.
У 2015-2017 роках проведено три Сократівських семінари, в яких взяли участь близько 70 лідерів бізнесу, державного управління, медіа, науки та громадянського суспільства з 10 країн світу.
Починаючи з 2016 року в Україні були проведені тематичні Сократівські семінари:
- «Герої чи лиходії: лідерство в бізнесі, політиці та громадянському суспільстві в 21 столітті» (модератор – Лі Хафрі, старший викладач, Лідерство та Етика, Школа менеджменту MIT Sloan Масачусетського технологічного інституту (США))
- «Майбутнє приватності та прозорості в цифрову епоху» (модератор – Джеффрі Розен, президент та виконавчий директор Національного конституційного центру США, професор права, Університет Джорджа Вашингтона)
- «Порядок серед хаосу: основні тенденції формування майбутнього технологій, бізнесу, культури і суспільства» (модератор – Вільям Пауерс, журналіст, мислитель, співробітник Масачусетського технологічного інституту (США)).
-
Денис ПолтавецьДиректор програмного розвитку+380 44 334 40 30dp@aspeninstitutekyiv.org
-
Марина БоярчукКоординаторка+380 44 334 40 30mb@aspeninstitutekyiv.org