Відповідальне лідерство

  • Дата:
    14-20 березня, 2020
  • Місце проведення:
    Карпати, Україна
  • Дедлайн:
    20 січня, 2020

Семінар «Відповідальне лідерство» є флагманом програмної діяльності Аспен Інституту. Ініціатива проведення аспенівського семінару була запропонована у 2006 році, з метою допомогти українським лідерам набути якостей, що є значущими для вирішення актуальних питань суспільного життя. Семінари “Відповідальне лідерство” проводяться в Україні з 2008 року, пропонуючи українським лідерам осмислити фундаментальні основи доброго суспільства (good society), поглиблюючи розуміння цінностей, що лежать в основі повсякденних рішень, та підвищуючи тим самим здатність вирішувати складні проблеми.

Семінар збирає досвідчених керівників та лідерів думок для дискусій за круглим столом. Група складається з 23-24 учасників, які приїжджають з різних регіонів України. В заході беруть участь представники бізнесу, медіа, державної служби, політики, культури, науки, мистецтва, громадських організацій тощо, які протягом тижня поринають в тематичні дискусії, що підпорядковуються спільним правилам та використовують елементи сократичної методики ведення діалогу.

Класичні та сучасні тексти – від Платона та Арістотеля до Мартіна Лютера Кінга та Вацлава Гавела – є відправними точками для переосмислення лідерами особистих та спільних переконань у лабораторії ідей семінару. Обмін думками допомогає у поглибленні розуміння світу, створенні нового простору для особистого та професійного розвитку.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі.

Робочі мови: українська та російська.

Для дискусії за круглим столом запрошуються лідери з різних сфер суспільства, які:
– досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, громадській діяльності, галузі науки, мистецтва тощо;
– мають активну громадську позицію;
– відкриті до пошуку нових смислів, рішень;
– від 30 до 55 років.

***

Станом на кінець 2019 року в Україні було проведено 20 семінарів, в яких взяли участь більше 460 українських лідерів з усіх регіонів України. За традицією семінар «Відповідальне лідерство» проводиться Аспен Інститутом Київ двічі на рік – навесні та восени.

X