fbpx

Відбувся семінар “Відповідальне лідерство”

Аспен Інститут Київ висловлює подяку всім учасникам 18-го семінару “Відповідальне лідерство”, який відбувся 20-26 жовтня 2018 у Карпатах.

Різноформатні дискусії на теми, які хвилюють українських лідерів, розгорталися у площині суспільно-політичних та особистих викликів. Спираючись на класичні філософські твори, учасники вкладали власний інтелектуальний внесок у переосмислення важливих історичних подій, суспільно-політичних та громадських уявлень про побудову сучасного суспільства, а також ціннісних засад прийняття рішень, які випливають на людське майбутнє. Окремої уваги було приділено питанням прав індивіда, природи людини, влади, власності, справедливості, суперечностей у суспільстві, щастя, доброго життя тощо. 


У заході взяли участь 24 лідери з різних регіонів України. Представники бізнесу, державних установ, політики, культури, мистецтва, науки, медіа, громадських організацій та ін. під час складних діалогів мали можливість протестувати власні уявлення та ідеї щодо розбудови кращого суспільства.


Наступний семінар “Відповідальне лідерство” відбудеться навесні 2019 року. Конкурс на участь у заході заплановано розпочати у грудні 2018 року. Слідкуйте за анонсами та підписуйтеся на розсилку, щоб першим дізнаватися наші новини.

X