fbpx

Аспен Інститут Київ презентує річний звіт за 2021 рік

Сьогодні весь світ, затамувавши подих, спостерігає за українцями, які щоденно доводять: цінності це про дії. Попри різність ми змогли консолідуватись та діяти спільно. Ми пишаємось, що випускники Аспен-семінарів та члени Аспен-спільноти також всіма силами наближають перемогу України на своїх фронтах: хтось організовує волонтерський штаб, хтось здійснює інформаційну підтримку, хтось фінансує потреби нашої країни, а хтось знаходиться на передовій.

Минулого року Спільнота поповнилась новими членами, а діяльність  — новими напрямами. Ми провели 66 подій, на яких 218 українських лідерів отримали Аспен-досвід. Окрім вже звичних тем, вони мали змогу обговорити доброчесність, культуру благодійності й українську ідентичність. Також ми оновили Спільноту, до якої увійшли 340 найактивніших випускників. Про все це та інші результати ви можете почитати в нашому звіті за 2021 рік

Аспен Інститут Київ продовжує свою роботу попри російську війну в Україні. Але у 2022 році формат нашої діяльності змінився: всі наші дії спрямовані на наближення перемоги нашої країни. Переконані, що незабаром ми знову повернемося до наших звичних активностей, які допоможуть у відбудові України та сприятимуть віднайденню найкращих шляхів для розвитку доброго суспільства. 

Віримо в ЗСУ та перемогу. Слава Україні!

Переглянути звіт можна за посиланням.

X