Добре врядування

Реалізація принципів доброго врядування (good governance) залишається викликом як для діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування, так і загалом для суспільно-політичного дискурсу сучасної України. Їх реальне запровадження в повсякденні управлінські та політичні практики уможливить стрімкий та потужний соціально-економічний поступ, суттєво підвищить довіру громадян до владних інституцій в нашій країні.

Цей програмний напрям має на меті формування діалогової платформи по обговоренню суспільних проблем, неузгодженостей чинної державної політики, глобальних викликів та ймовірних загроз, на які має реагувати держава та формулювати курс щодо їх подолання. До участі в програмі запрошуються політики, державні і муніципальні службовці, представники наукового та експертного середовищ, бізнесу, освіти та культури, ІТ-фахівці, лідери об’єднаних територіальних громад та неурядового сектору, представники міжнародних організацій та медіа.

 • Форум Доброго Врядування

  У пошуках ідеалів доброго демократичного суспільства, Аспен Інститут Київ проводить Форум Добре Врядування. Форум покликаний надати лідерам із різних країн можливість обмінюватися досвідом та ідеями щодо того, як розвивати демократичне врядування та знаходити рішення спільних проблем, пов'язаних зі стрімким проникненням цифрових технологій в життя сучасних суспільств.

  Далі
 • Децентралізація: діалог стейкголдерів

  Тематичні семінари, круглі столи та інші формати, орієнтовані на формування в Україні практик та традицій "учасницької демократії": обговорення змісту державної політики, як максимально інклюзивного діалогу стейкголдерів: тих, на кого впливають рішення державної політики; тих, хто відповідає за їх впровадження (державні та муніципальні службовці), галузевих експертів, політиків, міжнародні організації / проекти, представників бізнес-асоціацій, НУО та ЗМІ.

  Далі
 • Робоча група “Цифрові загрози демократії”

  Робоча група, до складу якої входять представники та лідери приватних, наукових та громадських організацій, має на меті аналіз наслідків розповсюдження цифрових технологій для демократичних інституцій, а також опрацювання рекомендацій щодо зменшення негативних впливів в цій сфері.

  Далі