Добре врядування

Реалізація принципів доброго врядування (good governance) залишається викликом як для органів державного управління та місцевого самоврядування, так і загалом для суспільно-політичного дискурсу сучасної України. Їх запровадження в повсякденні управлінські та політичні практики уможливить стрімкий та потужний соціально-економічний поступ, суттєво підвищить довіру громадян до владних інституцій в нашій країні. Цей програмний напрям сприяє формуванню діалогової платформи для обговорення суспільних проблем, неузгодженостей чинної державної політики, глобальних викликів та ймовірних загроз, на які має реагувати держава з метою визначення курсу для їх подолання.

До участі в Програмі запрошуються політики, державні і муніципальні службовці, представники наукового та експертного середовищ, бізнесу, освіти та культури, ІТ-фахівці, лідери об’єднаних територіальних громад та неурядового сектору, представники міжнародних організацій та медіа.

 • Форум Доброго Врядування

  Форум покликаний сприяти лідерам із різних країн в обміні досвідом та ідеями з питань демократичного врядування та розробки рішень для спільних проблем.

  Далі
 • Децентралізація: діалог стейкголдерів

  Мета даного компоненту – поширення знань про принципи доброго врядування та кращі практики в цій сфері шляхом створення діалогової платформи для національних та місцевих лідерів різних суспільних сфер щодо реформи децентралізації.

  Далі
 • Робоча група “Цифрові загрози демократії”

  Робоча група, до складу якої входять представники та лідери приватних, наукових та громадських організацій, має на меті аналіз наслідків розповсюдження цифрових технологій для демократичних інституцій.

  Далі
X