fbpx

Добре врядування

Реалізація принципів доброго врядування (good governance) залишається викликом як для органів державного управління та місцевого самоврядування, так і загалом для суспільно-політичного дискурсу сучасної України. Їх запровадження в повсякденні управлінські та політичні практики уможливить стрімкий та потужний соціально-економічний поступ, суттєво підвищить довіру громадян до владних інституцій в нашій країні. Цей програмний напрям сприяє формуванню діалогової платформи для обговорення суспільних проблем, неузгодженостей чинної державної політики, глобальних викликів та ймовірних загроз, на які має реагувати держава з метою визначення курсу для їх подолання. До участі в Програмі запрошуються політики, державні і муніципальні службовці, представники наукового та експертного середовищ, бізнесу, освіти та культури, ІТ-фахівці, лідери об'єднаних територіальних громад та неурядового сектору, представники міжнародних організацій та медіа.
  • Доброчесність і врядування

    Проєкт реалізується Аспен Інститутом Київ, щоб залучити заінтересовані сторони до обговорення поняття доброчесності, сприяти розробці та впровадженню практик доброчесності серед українських публічних службовців у контексті запобігання корупції.

    Далі
  • Форум Доброго Врядування

    Форум покликаний сприяти лідерам із різних країн в обміні досвідом та ідеями з питань демократичного врядування та розробки рішень для спільних проблем.

    Далі
  • Децентралізація: діалог стейкголдерів

    Мета даного компоненту – поширення знань про принципи доброго врядування та кращі практики в цій сфері шляхом створення діалогової платформи для національних та місцевих лідерів різних суспільних сфер щодо реформи децентралізації.

    Далі
  • Робоча група “Цифрові загрози демократії”

    Метою діяльності робочої групи є створення в Україні осередку для обговорення у вільному форматі широкого кола питань, пов’язаних із актуальними цифровими загрозами демократії.

    Далі
X