fbpx

Форум Доброго Врядування

  • Дата:
    11 вересня, 2019
  • Місце проведення
    Київ, Україна
  • Дедлайн:
    11 September, 2019

У пошуках ідеалу доброго суспільства (good society), Аспен Інститут Київ проведе Форум Доброго Врядування 2019. Форум присвячений основним викликам, що постали перед демократичними суспільствами у зв’язку зі стрімким проникненням цифрових технологій, а також інституційним та регуляторним змінам, що мають бути запроваджені задля безпечного та вільного цифрового простору.

Форум покликаний сприяти лідерам із різних країн в обміні досвідом та ідеями, спрямованими на вирішення спільних проблем, пов’язаних з проникненням цифрових технологій.

Форум Доброго Врядування 2019 є частиною Програми “Добре врядування” та організований за підтримки  гранту від Luminate та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Панельні дискусії будуть присвячені обговоренню основних цифрових викликів перед демократією, зокрема:

Безпека в умовах розвитку  штучного інтелекту: огляд останніх розробок у сфері штучного інтелекту та їх впливу на соціальні процеси в різних демократичних суспільствах, а також демократичні інституції; аналіз основних викликів, пов’язаних з розвитком штучного інтелекту, які мають бути вирішені найближчим часом (3-5 років) та їх актуальність для України;  визначення конкретних заходів, які доцільно вжити на різних стадіях формування державної політики, в межах міжнародного співробітництва; штучний інтелект як сфера для дослідження.

Цифрові медіа: огляд можливих відповідей з боку державних інституцій на основні загрози демократії, що пов’язані з розвитком цифрових медіа (пропаганда, фейки, токсичні медіа) в різних суспільствах.

Цифрові права: огляд основних принципів розробки державної політики у сфері цифрових прав, формати захисту та обмеження, обговорення можливостей в межах міжнародного співробітництва.

 

 

Aудиторія

Форум розрахований на представників таких установ та стейкголдерів: державних та недержавних посадових осіб, неурядових організацій, бізнес-асоціацій, представників середнього та великого бізнесу (власників, генеральних директорів), засновників та керівників медіа-холдингів, головних редакторів та / або провідних журналістів, науковців, представників медіа, міжнародних організацій. На Форумі очікується близько 120 учасників.

 

 

Відео-записи події

Oрганізатори та партнери

X