fbpx

Наглядова рада

Наглядова рада Аспен Інституту Київ складається з лідерів державного та приватного секторів, які об’єдналися задля підтримки та розвитку організації. Рада відповідає за визначення стратегії та основних напрямів діяльності Аспен Інституту Київ.

  • Наталія Яресько
    Наталія
    Яресько
    Голова наглядової ради Аспен Інститут Київ, керуюча директорка Ernst & Young U.S.LLP (EY)
    Пані Наталія є керівницею практики Turnaround and Restructuring Strategy в EY-Parthenon, керуючи зусиллями щодо консультацій для суверенних урядів і складних реформ у публічному секторі. Наталія Яресько — досвідчений управлінець із видатною 30-річною кар’єрою. Її досвід охоплює великомасштабні урядові трансформації, спрямовані на реструктуризацію боргу та ефективне використання обмежених ресурсів для забезпечення пріоритетних послуг, зміцнення бюджетної дисципліни, фінансової звітності та прозорості. Як виконавча директорка Ради з фінансового нагляду та управління Пуерто-Рико у 2017–2023 роках, пані Наталія очолювала критичні реформи та найбільшу реструктуризацію боргу в історії ринку муніципальних облігацій США. Крім того, як Міністр фінансів України у 2014–2016 роках, Наталія успішно провела реструктуризацію державного боргу України та узгодила масштабну програму співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Наталія має кваліфікацію CPA (сертифікованого бухгалтера), ступінь магістра державного управління (MPP) у Гарвардській школі державного управління ім. Джона Кеннеді та ступінь бакалавра бухгалтерського обліку в Університеті ДеПола. Два президенти України нагородили Наталію за її визначні заслуги. Вона також є членом кількох рад неприбуткових організацій, зокрема очолює Наглядову Раду Аспен Інституту Київ.
    Переглянути профіль
  • Еліот Герсон
    Еліот
    Герсон
    Спостерігач з правом дорадчого голосу Аспен Інституту Київ, Виконавчий віце-президент Аспен Інституту (США)
    Більше 30 політичних програм Аспен Інституту зосереджуються на внутрішніх та міжнародних питаннях. Вони забезпечують нейтральні майданчики, проводять позапартійні дослідження, сприяють відкритому діалогу між лідерами, виступають за нову політику та просувають передові практики. Державні програми Аспен Інституту - в тому числі фестиваль Aspen Ideas і безліч дрібних програм по всій країні і світі - відкривають двері Аспен Інституту для ширшої аудиторії та реалізують освітні завдання, сподіваючись, що думка призведе до дії. Аспен Інститут має міжнародних партнерів у Чеській Республіці, Франції, Німеччині, Індії, Італії, Японії, Мексиці, Румунії, Іспанії та Україні. Герсон також керує US Rhodes Scholarships. Він працював у Верховному суді США, займався юридичною практикою в уряді та приватних компаніях, займав керівні посади в державних і федеральних урядах, був президентом стартапів в області охорони здоров'я і освіти, а також двох провідних національних страхових та медичних компаній. Він працював у багатьох некомерційних радах, особливо в галузі мистецтва.
    Переглянути профіль
  • Анатолій Клепацький
    Анатолій
    Клепацький
    Член Наглядової ради, СОО Orion Biotechnology (Швейцарія)
    Анатолій Клепацький є експертом з інвестиційно-банківського та біотехнологічного сектору, який наразі працює в якості головного операційного директора компанії Orion Biotechnolog, Женевської компанії Life Science, заснованої в 2011 році, яка займається розробкою інноваційних продуктів у галузі онкології, неврологічних захворювань та профілактики ВІЛ. Анатолій народився в Україні, де розпочав свою професійну кар'єру в 1994 році в компанії Credit Commercial de France (CCF), де працював над реалізацією програми масової приватизації та різноманітних M&А. З 2000 року під його керівництвом було успішно завершено понад 35 транзакцій загальною вартістю понад 1,7 мільярда доларів. Анатолій Клепацький є генеральним директором та партнером-засновником Altius Impact Partners, канадської венчурної компанії та консультаційної фірми з акцентом на біотехнології та науках про життя.
    Переглянути профіль
  • Катерина Загорій
    Катерина
    Загорій
    Член Наглядової ради, співзасновниця родинного благодійного фонду Zagoriy Foundation
    Українська меценатка, інвесторка, експертка з медіа та комунікацій, за плечима досвід у власному бізнесі, як найманого спеціаліста, на державній службі, у публічній політиці. Вища освіта у соціології. Зараз основна діяльність зосереджена на розвитку власних проектів та сімейного бізнесу. Співзасновниця родинного благодійного фонду Zagoriy Foundation, місія якого – розвиток культури благодійності в Україні. Ключові напрямки діяльності фонду: розвиток культури благодійності та меценатства, дослідження благодійного сектору, підтримка культурних ініціатив та освітніх інституцій. Ініціаторка глобального благодійного руху #GivingTuesday в Україні. Також членкиня опікунської ради благодійного фонду «Таблеточки» та членкиня сенату Українського Католицького Університету. Випускниця Aspen Institute Kyiv 2008 року.
    Переглянути профіль
  • Геннадій Чижиков
    Геннадій
    Чижиков
    Член Наглядової ради, Президент торгово-промислової палати України
    Президент торгово-промислової палати України. Геннадій Чижиков народився 19 лютого 1964 року в Донецьку. Навчався в Донецькому інституті торгівлі з 1981 по 1985 рік на торгово-економічному факультеті. Після закінчення військової служби він працював економістом в департаменті торгівлі організації "Донест" компанії "Меблі", а з 1987 року - в Донецькому інституті торгівлі, де займав посади помічника та доцента факультету економіки підприємства . У 1992 році захистив кандидатську дисертацію, в якийсь час - докторант за спеціальністю "Зовнішньоекономічна діяльність". Має понад 80 опублікованих наукових та науково-популярних статей. Навчався за стипендією в Бредфордській школі бізнесу, Університетському коледжі Корка (Ірландія), Великій Торговій палаті в Пітсбурзі (США). Геннадій Чижиков вже більше 20 років сприяє розвитку руху палат в Україні. З червня 2002 року по лютий 2014 року був головою Донецької торгово-промислової палати. З лютого 2013 р. Геннадій Чижиков обраний на посаду Президента Торгово-промислової палати України. 19 травня 2015 р. Переобраний Президентом Торгово-промислової палати України. У цей період у ТПП України створено та засновано мережу центрів підтримки експорту, Національного експортного форуму, двосторонніх ділових рад з партнерами в 30 країнах. Було укладено низку угод про співпрацю з партнерськими організаціями.
    Переглянути профіль
  • Сергій Роголь
    Сергій
    Роголь
    Член Наглядової ради, співвласник групи компаній «ЕСТЕТ»
    Більше 20 років викладав у вищих навчальних закладах. Має двадцятирічний управлінський досвід роботи в банківській сфері, з 1994 по 2007 роки обіймав керівні посади в банках України та Латвії. Десять років був головою правління Ризького порту Universalais Terminals (Латвія). Є співвласником групи компаній «ЕСТЕТ» (Київ). З 2005 року є Президентом всеукраїнського управлінського клубу «ТОП Клуб». Випускник 2-го семінару «Відповідальне лідерство», активний учасник Аспен-спільноти, з 2016 року - член Наглядової ради The Aspen Institute Kyiv. Захоплення та інтереси: література, поетична збірка "Антиномія душі". Одружений, виховує сина і двох дочок. Закінчив математичний факультет Чернівецького державного університету за фахом «Прикладна математика», аспірантуру Ризького технічного університету за спеціальністю «Теорія ймовірності та математична статистика», магістратуру економічного факультету Ризького інституту аеронавігації, отримавши магістерську ступінь за спеціальностями «Банківська справа», «Бухгалтерський облік і аудит". Кандидат фізико-математичних наук (Україна), ph.d. in math (Латвія). Є автором понад 20-ти наукових праць і підручників.
    Переглянути профіль
  • Томас Еймонд-Ларітаз
    Томас
    Еймонд-Ларітаз
    Член наглядової ради, засновник та CEO у Highgate
    Засновник і генеральний директор Highgate. Томас є випускником Аспен Інституту (США), а також керував створенням Аспен Інституту в Україні та Великобританії. Він є політичним та бізнес-стратегом, який протягом останніх двох десятиліть консультував десятки генеральних директорів, політичних лідерів, відомих людей у ​​всьому світі щодо їхньої стратегії, репутації, вирішення спорів, комунікацій, ESG та кризового управління. Розпочав кар’єру французького державного службовця, працюючи в офісі прем’єр-міністра Франції в Парижі, а пізніше був старшим політичним радником прем’єр-міністра Болгарії в Софії та президента Грузії в Тбілісі. Перш ніж створити Highgate, два роки працював керуючим директором у Mercury, і шість років виконавчим директором в APCO Worldwide, де він успішно створив та керував глобальною геополітичною, репутаційною та судовою практикою агентства з Лондона. Томас давно переймається проблемами навколишнього середовища, ESG та філантропії. Здобув освіту в галузі екології, працював у Міністерстві навколишнього середовища Франції та створив позицію французького уряду щодо створення першої міжнародної системи торгівлі викидами (ETS). Будучи студентом у Парижі, він був національним секретарем студентської громадської організації Action Sociale Etudiante. У 2006 році розробив і створив Фонд Віктора Пінчука, найбільший на той час благодійний фонд у Східній Європі, і став його президентом. Закінчив Паризьку школу шахт і Корпус шахт.
    Переглянути профіль
  • Андрій Ставніцер
    Андрій
    Ставніцер
    Член Наглядової ради, співвласник та генеральний директор TIS, власник MV Cargo, партнер SD Capital
    Андрій є власником та генеральним директором найбільшого порту України - групи терміналів TIS. Щорічно TIS Group обробляє 20% всіх вантажів, які рухаються через Україну по морю. У 2014 році Президентом Австрії Андрію було надано екзекватуру почесного консула Австрії в Одеській області. У 2015 році Андрій та його команда підписали угоду з компанією Cargill щодо будівництва на борту EBRD/IFC п'ятимільйонного зернового терміналу. Вартість проекту складає понад 150 мільйонів доларів США. Термінал будується компанією MV Cargo. У 2016 році Андрій разом з його партнером Філіпом Грушко заснував інвестиційну компанію SD Capital. Місія компанії - залучити більше міжнародних інвестицій на українські ринки. Андрій вивчав комерцію в Harrow House School, Великобританія. Він закінчив міжнародний бізнес в University Montana (Швейцарія), а також отримав ступінь у Executive MBA в Французькому інституті HCMS French Institute. Вивчав управління в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.
    Переглянути профіль
  • Андрій Гундер
    Андрій
    Гундер
    Президент Американської торговельної палати в Україні
    Андрій Гундер, виходець із Лондона, працював телеведучим на одному з провідних телеканалів України. Він очолював департамент зі зв’язків з громадськістю та пресою компанії UMC (зараз Vodafone Україна) і пізніше був призначений регіональним директором із зовнішніх зв’язків та комунікацій компанії GlaxoSmithKlinе в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу. Андрій Гундер був директором Українського Інституту в Лондоні та постійно виступав експертом з українських питань у світових ЗМІ, зокрема на BBC, CNN, Sky News, Bloomberg TV, ITV, Al Jazeera та інших. Він коментував події в Україні у Палатах британського Парламенту, Палаті Лордів, Оксфордському університеті, Лондонській школі економіки та Університетському коледжі Лондона. З 2016 по 2020 рік Андрій Гундер був Скарбником Європейської Ради Американських торговельних палат – організації, яка об’єднує 49 Американських торговельних палат у 47 країнах Європи та Євразії. Європейська Рада Американських торговельних палат представляє інтереси понад 17 000 американських та європейських компаній у Європі, з понад 20 мільйонами робочих місць та $1,1 трлн інвестицій по обидва боки Атлантики. Андрій Гундер є членом наглядової ради Ради бізнес-омбудсмена, UkraineInvest та Українського Католицького Університету. У 2023 році Андрій Гундер став випускником семінару "Відповідальне лідерство" — 25.
    Переглянути профіль
X