Підтримати

Від започаткування руху Аспен в Україні підтримка випускників відігравала ключову роль у розвитку української Аспен-ініціативи та згодом Аспен Інституту Київ.

З вашою допомогою ми хочемо дати можливість сучасним і майбутнім лідерам українського суспільства осмислити фундаментальні засади розвитку людства, глибше усвідомити гуманістичні цінності і їхню роль у розвитку цивілізацій, навчитися краще прислухатися до іншого і разом з ним творити нові орієнтири для майбутнього.

Аспен Інститут Київ, як і більшість Аспен Інститутів світу, існує та реалізує свою місію завдяки підтримці компаній та людей, які поділяють нашу місію. Аспен Інститут цінує кожен внесок у його діяльність. Ми пропонуємо кілька способів підтримки Інституту: благодійний внесок будь-якого розміру, членство в Інституті та пряма підтримка програм Інституту.

Стати членом Інституту

З 2018 року Аспен Інститут Київ пропонує оновлену систему членства, яка передбачає нові можливості для членів Інституту

Підтримати діяльність

Корпоративні та індивідуальні члени підтримують діяльність Інституту своїми щорічним внесками. Внески складають основу фінансування Аспен Інституту Київ та дозволяють нам реалізовувати місію незалежним та неупередженим чином.

Онлайн-платіж

Скачати реквізити

X