fbpx

Справедливість, закон і суспільство

 • Дата:
  11-15 вересня, 2024
 • Місце проведення:
  Закарпаття
 • Дедлайн подачі заявок:
  15 липня 2024 року

Аспен Інститут Київ проведе семінар “Справедливість, закон і суспільство (семінар для суддів)” 11-15 вересня 2024 року на Закарпатті.

Дедлайн подачі заявок: 15 липня 2024 року

Проведення окремого семінару для суддів є відповіддю на запит суспільства на справедливість, особливо в умовах воєнного часу.

Семінар буде проведений у партнерстві з OSCE projects in Ukraine / Проєкти ОБСЄ в Україні та проєктом Ради Європи «Підтримка судової влади України в умовах війни та післявоєнного періоду» в межах програмного напряму “Справедливість, закон і суспільство”. 

Семінар покликаний створити платформу для відкритого діалогу представників судової влади щодо забезпечення справедливості, доброчесності та стійкості в умовах повномасштабної війни з Росією. Під час семінару учасники досліджуватимуть природу справедливості, етичні дилеми, що постають перед суддями, а також стратегії забезпечення незалежності суддів відповідно до принципів і стандартів Ради Європи.

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть тексти, обмінюватимуться думками і досвідом. Основою для діалогу та обміну думками з наміром глибше зрозуміти себе та свою професійну місію стануть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів.  

Аудиторія семінару: судді Верховного Суду, судів загальної юрисдикції, спеціалізованих судів, Вищого антикорупційного суду.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі.

Семінар “Справедливість, закон і суспільство (семінар для суддів)” проводиться Аспен Інститутом Київ у партнерстві з OSCE projects in Ukraine / Проєкти ОБСЄ в Україні та проєктом Ради Європи «Підтримка судової влади України в умовах війни та післявоєнного періоду.

 Семінар є частиною програмного напряму “Справедливість, закон і суспільство”, спрямованого на створення діалогової платформи для лідерів, які впливають на реформування системи правосуддя та сприяють розбудові правової держави. В рамках програмного напряму “Справедливість, закон і суспільство” відбуваються семінари, круглі столи та інші заходи.

 • Олена Фоміна

  Директорка програми «Справедливість, закон та суспільство»
  of@aspeninstitutekyiv.org
X