fbpx

Представники юридичних кіл глибше осмислили свою місію та сутність державно-правової дійсності на дев’ятому семінарі «Справедливість, закон і суспільство»

3 — 7 листопада Аспен Інститут Київ провів дев’ятий семінар «Справедливість, закон і суспільство». Подія відбулась у Дніпропетровській області. Захід мав на меті створити платформу для діалогу лідерів юридичної спільноти задля глибшого осмислення своєї місії та сутності державно-правової дійсності.

Подія об’єднала 24-х учасників професіоналів зі сфер юриспруденції, державного управління та правозахисної діяльності, журналістів, науковців та ін. Впродовж 5 днів вони вели діалоги на основі філософських, публіцистичних, науково-практичних текстів через призму власного професійного досвіду. Обговорювали класичні та сучасні погляди на поняття справедливості, природного та позитивного права, прав і свобод людини, суспільного блага, відповідального лідерства, а також підходи до їхніх вимірів та застосування.

  Платформа для діалогу лідерів Аспен Інституту Київ надає можливість обговорити роль та відповідальність лідерів суспільства у розвитку правової культури, правосвідомості та справедливих суспільних відносин, а також спільно віднайти шляхи для розбудови суспільства гідного життя в Україні. З 2018 року вже понад 175 представників правничої спільноти отримали Аспен-досвід, зазначила Олена Фоміна, директорка програми «Справедливість, закон і суспільство».

Семінар «Справедливість, закон і суспільство» проводився за фінансової підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine.

 

X