fbpx

Підлітки з різних куточків України осмислювали себе через діалоги на семінарі «Обрії майбутнього 8.0»

26-30 жовтня відбувся семінар «Обрії майбутнього 8.0». Подію організували Аспен Інститут Київ спільно з Klitschko Foundation. Семінар покликаний допомогти підліткам осмислити себе як особистостей та зрозуміти свій життєвий шлях.

Впродовж п’яти днів 18 учасників з різних куточків України вели діалоги на базі текстів Рене Декарта, Волтера Айзексона, Томаса Гоббса, Іммануїла Канта, Лу Андреаса-Саломе, Ешлі Венса, Елізабет Ноель-Нойман, Єви Іллуз та Еріха Фромма. Осмислювали теми творчого розуму, критичного мислення, місця людини в суспільстві та в плинній сучасності, довіри та кохання.

Окрім п’яти семінарських сесій підлітки підготували власні проєкти «Експедиція на Марс». В ньому вони отримали змогу попрактикувати навички командної роботи та креативу. Один з вечорів був присвячений творчому вияву учасників – вони презентували свої хобі, грали на музичних інструментах, співали, читали свої вірші та розповідали про захоплення. Це допомогло дізнатися одне одного більше та створити атмосферу довіри у групі.

Натхненною для підлітків виявилась зустріч з Дмитром Стрижовим, генеральним директором холдингу охоронних підприємств «Шериф», учасник семінару «Відповідальне лідерство-17». Дмитро розповів про свій шлях, а також поділився своїми життєвими принципами, чим дуже зацікавив та змотивував учасників семінару.

Модерували семінар Анастасія Донська, засновниця та директорка освітньої платформи Big Brother School, та Тимур Демчук, керівник напряму корпоративних програм в Києво-Могилянській Бізнес-Школі. 

Одна з важливих цілей «Обріїв майбутнього» — відповісти на питання: «хто я такий?». Ми пропонуємо поговорити про кожного з нас в різних перспективах, щоб зрозуміти себе та своє покликання, — зазначає Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ.

X