fbpx

Відкритий діалог та трансформаційний досвід. Відбувся 23-й семінар «Відповідальне лідерство»

23 — 29 жовтня 2021 року у Карпатах відбувся 23-й семінар «Відповідальне лідерство». Як платформа лідерського діалогу Аспен Інститут Київ об’єднав представників бізнесу, державного врядування, академічної спільноти, медіа, культури, громадського сектору та ін. 

Відійшовши від повсякденних справ, лідери різних галузей протягом тижня вели діалоги про природу людини, рівність та свободу, суперечності в суспільстві, гідне життя, відповідальність лідера та інші фундаментальні категорії та питання. Обговорення базувалося на працях класичних та сучасних мислителів. Учасники обмінювалися думками та досвідом, не намагаючись довести, що чиясь позиція — єдина правильна. Натомість, вони разом шукали істину. Модерували семінар Сергій Роголь та Єгор Григоренко.

Ми переконані, що практика цивільного діалогу — важлива складова становлення в Україні доброго суспільства. Є й інша складова семінарської роботи: мудрість, яка закладена у філософських творах, та її переосмислення дозволяє учасникам семінарів знаходити нові ідеї та сенси, — наголошує Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ. 

Часто Аспен-досвід, який отримують учасники семінарів «Відповідальне лідерство», стає трансформаційним. Він допомагає лідерам краще усвідомити своє призначення та цінності, на яких ґрунтується їх повсякденна та професійна діяльність. 

Участь у семінарі також може стати базою для подальших спільних ініціатив випускників, спрямованих на становлення доброго суспільства. Наприклад, під час семінару «Відповідальне лідерство-22» народився проєкт «Талант Хаб»

Про наступні набори на семінари та програми виконавча команда Аспен Інституту Київ повідомлятиме на сайті або Facebook-сторінці

X