fbpx

Спільна справа та перемога над собою: аспенівці взяли участь у Wizz Air Kyiv City Marathon

23 та 24 жовтня відбувся Wizz Air Kyiv City Marathon. Участь у ньому взяли і члени Спільноти Аспен Інституту Київ.

Ідея створення бігової ініціативи з’явилась у чотирьох аспенівців: Ірини Ліщинської, Віталія Бульди, Сергія Жили та Богдана Аганіна. Впродовж двох місяців члени Спільноти  щосуботи тренувались, долали нові дистанції та проходили через нові виклики. Все заради того, щоб пробігти омріяні 4.2, 10, 21 та 42  км наприкінці жовтня. Ірина Ліщинська, яка є срібною призеркою Олімпіади у Пекіні, тренувала учасників бігової ініціативи.

Аспен-спільноту формують лідери різних сфер. Оновлена концепція передбачає більшу залученість членів Спільноти до діяльності Інституту та, зокрема, заохочує їх ініціювати власні події. Спільна участь у забігах була однією з таких ініціатив.

—  Сьогодні Аспен-спільнота налічує близько 300 учасників, їх кількість системно зростає. Взаємодія між членами Спільноти та реалізація спільних ініціатив є для нас дуже важливими. Тому ми не лише організовуємо події для Спільноти, а й підтримуємо проєкти, які ініціюють її члени. Підготовка до Wizz Air City Marathon та участь у забігах стала тією спільною справою, яка ще більше об’єднала аспенівців, — говорить Лариса Латипова, директорка Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ.

X