fbpx

Долучитись до Спільноти

Спільнота Аспен Інституту Київ об’єднує лідерів бізнесу, держави, громадянського суспільства, митців та інтелектуалів, які досягли суттєвих професійних успіхів та підтримують становлення доброго суспільства.

Поділяючи відданість принципам відповідального лідерства, учасники спільноти Аспен Інституту Київ спрямовують свою енергію та творчий потенціал на вирішення масштабних соціальних викликів сучасності.

Члени Аспен-спільноти вірять у дієвість діалогу про принципи суспільної взаємодії як метод вирішення важливих питань і проблем. Аспен-спільнота є майданчиком для неформального обговорення різних точок зору з питань сучасних викликів, з якими стикається суспільство, а також платформою для виникнення ініціатив з побудови кращого життя.

Спільнота Аспен Інституту Київ налічує понад 1000 випускників семінарів «Відповідальне лідерство», «Освіта у вимірі майбутнього», «Справедливість, закон та суспільство», «Цінності та суспільство», Сократівських семінарів, «Медіа та реальність: виміри відповідальності», «Бізнес та суспільство», інших міжнародних подій і програмних напрямів.

Випускники Аспен-семінарів, які прагнуть брати активну участь у житті Спільноти та Інституту, а також залучатися до поширення Аспен-ідеї, мають змогу стати членами Аспен-спільноти та членами Аспен Інституту Київ.

  • Стати членом Спільноти

    Кожен випускник Аспен-семінару, який прагне брати активну участь у житті Спільноти та Інституту, відвідувати події і зустрічі та ініціювати власні проєкти в колі аспенівців має можливість стати членом Аспен-спільноти.

    Далі
  • Стати Членом Інституту

    Члени Аспен Інституту Київ беруть активну участь наших просвітницьких програмах, а також надають суттєву фінансову підтримку, щоб допомогти нам виконувати свою місію: сприяти лідерству, орієнтованому на тривкі цінності, та надавати неупереджений майданчик для розгляду нагальних проблем.

    Далі
X