fbpx

Рада Спільноти допомагатиме аспенівцям взаємодіяти та реалізовувати ініціативи для становлення доброго суспільства

До Аспен-спільноти входять понад 300 лідерів з різних галузей та регіонів. Це активні люди, які мають сильне відчуття спільного блага та спроможні до ефективної співпраці. Спільнота є місцем довіри, де лідери обмінюються досвідом, на рівних обговорюють і мета-питання, і практичні ідеї. Водночас, вона дає лідерам можливість об’єднувати зусилля для реалізації ініціатив, спрямованих на становлення  доброго суспільства. 

Для розвитку Спільноти, кращої взаємодії її членів та допомоги у їх спільнодії цього року створений дорадчий орган по роботі із спільнотою при Аспен Інституті Київ Рада Спільноти

Свою роботу Рада Спільноти почала зі стратегічної сесії. Подія відбулася у Creative States of Arsenal. Члени Ради Спільноти визначили де вони знаходяться зараз і визначили цілі, до яких прагнуть прийти. На рік каденції Рада Спільноти матиме такі напрями роботи: 

  • допомога у реалізації ініціатив аспенівців;
  • налагодження комунікації між членами Спільноти;
  • сприяння діяльності Аспен Інституту Київ.

Членами Ради Спільноти стали: Анатолій Амелін, Ольга Магалецька, Віталій Бульда, Ірина Палько, Олексій Соболев, Галина Загороднюк, Артем Шаіпов, Сергій Роголь та Лариса Латипова

Члени Аспен-спільноти беруть участь у спеціальних подіях Інституту. Крім того, вони мають можливість ініціювати власні заходи та проєкти, залучаючи інших аспенівців до взаємодії. Ми переконані, що взаємодія ціннісно орієнтованих лідерів допомагає реалізації місії Інституту та має позитивний вплив на розвиток доброго суспільства в Україні, – зазначає Лариса Латипова, директорка напряму Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ.

X