fbpx

Представники міжнародної мережі партнерів Аспен Інституту зустрілись у Парижі та обговорили діяльність у 2021 році

6 жовтня в Парижі вперше за майже два роки відбулась зустріч Міжнародної мережі партнерів Аспен Інституту. Участь у ній взяли представники всіх восьми Європейських Аспен Інститутів (Італія, Німеччина, Центральна Європа, Франція, Італія, Британія, Україна, Румунія), а також керівники Аспен Інституту Мексика та лідерка Аспен-ініціативи в Африці. Аспен Інститут Київ представляла виконавча директорка Юлія Тичківська

Учасники зустрічі обговорили зміни в діяльності Аспен Інститутів, що були спричинені пандемією, поділились досвідом запуску нових програм та ініціатив. 

Віце-президент Аспен Інституту (США) Елліот Герсон розповів про новини глобальної мережі та міжнародні Аспен-проєкти. В свою чергу, Юлія Тичківська зазначила, що для Аспен Інституту Київ 2021 рік був також щедрим на міжнародну співпрацю. Зокрема, ми взяли участь у міжнародній ініціативі про фундаментальну науку, делегували українських представників на семінар молодих європейських лідерів, разом з Аспен Іспанія стали спів-організаторами семінару “NextGen transatlantic dialogue”, присвяченому обговоренню викликів та сильних сторін трансатлантичних відносин, а також провели спільний вебінар з Аспен UK про майбутнє України. Окрім того, з Аспен Інститутом Індія ми працюємо над міжнародною молодіжною програмою.

У фокусі програмного обговорення цього разу була програма Aspen Digital, яка присвячена спільному пошуку шляхів вирішення викликів діджиталізації. Зокрема, фокусними темами програми є кібербезпека, інформаційна екосистема, нові технології, пошук талантів, технічна та комунікаційна політика та інновації.

—  Для Аспен Інституту Київ важливо взаємодіяти з міжнародними партнерами. Це потужна спільнота, яку об’єднує велика місія — розбудова доброго суспільства. Обмін досвідом з іншими Аспен Інститутами дозволяє краще усвідомлювати світовий контекст та адаптуватись до сучасних викликів задля реалізації цієї місії,  зазначає Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ.

Команда Аспен Інституту Київ щиро дякує представникам Аспен Інституту Франція за організацію зустрічі!

X