fbpx

Бізнес та суспільство

  • Дата:
    30 листопада- 6 грудня, 2024
  • Місце проведення:
    Карпати, Україна
  • Дедлайн подачі заявок:
    9 жовтня 2024 року
Зареєструватися:

Аспен Інститут Київ проведе семінар “Бізнес та суспільство” 30 листопада-6 грудня 2024 року у Карпатах.

Семінар “Бізнес та суспільство” покликаний створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу, готових до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства, здатних вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі, мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства.

Упродовж семінару учасники братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом, з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців.

Учасники вестимуть діалогу про природу економічної діяльності, взаємодію бізнесу та влади, справедливість, етику та мораль у бізнесі, особливості сучасного лідерства. А також — виклики сучасності, зокрема — повномасштабну російсько-українську війну.

Детальніше про основні теми, які включатиме семінар:

Homo economicus: пристрасті та свободи

Людина як економічна істота є творцем. Свої творіння вона виготовляє з матеріалу природи відповідно до власних цілей та візій. Що спонукає людину до економічної діяльності та підприємництва? Учасники семінару розглянуть ідеї та вчення, що намагаються пояснити природу людини як виробника і творця нових благ, а також осмислять феномен підприємництва, його походження та історичну роль.

Природа влади

Владні відносини пронизують суспільство, формуючи мережу явних і прихованих ієрархій. Політична влада є одним серед тих елементів такої мережі, що справляють помітний вплив на підприємницьку діяльність та розвиток бізнесу. Бізнес також є носієм влади, що робить його одним з важливих джерел суспільної трансформації. У фокусі семінару – походження і суть влади, а також місце бізнесу у мережі владних відносин.

Справедливість, етика і мораль у підприємництві

Підприємницькі та управлінські рішення неодмінно спираються на наші уявлення про справедливість та етичні засади, які часто не усвідомлюються. Справедливість є важливою складовою побудови продуктивних стосунків з партнерами, зі співробітниками компаній, з державними органами тощо. У межах семінару учасники розглядатимуть основні теорії справедливості, етичні принципи та мотивації, що визначають діяльність підприємця, його професійні рішення, взаємодію з партнерами, працівниками та суспільством.

Грані лідерства та виміри відповідальності

Лідерство – постійний атрибут суспільного життя: лідери скеровують і надихають, пропонують нове бачення, беруть на себе відповідальність перед обличчям нових і старих викликів. Проте саме лідерство не є незмінним. Кожна епоха, сфера чи окрема ситуація перевизначають суть лідерства. Якою є природа лідерства? У чому особливість бізнес-лідерства в інформаційну епоху? Учасники семінару розглянуть різні типи лідерства, проаналізують виклики, що стоять перед сучасними лідерами бізнесу, зможуть обговорити шляхи їхнього подолання.

 

Аудиторія семінару – власники та керівники підприємств, представники бізнес-медіа, асоціацій, професійних об’єднань та інших організацій, що сприяють розвитку бізнесу, високопосадові державні службовці відповідного профілю тощо. Приблизний вік учасників – від 25 років. Брати участь у відборі можуть представники усіх регіонів України.

На основі заявок та співбесіди буде сформовано групу з 24 учасників.

Для участі у семінарі передбачений організаційний внесок — 46000  грн. До нього входять повна вартість проживання та харчування, організація події, забезпечення матеріалами семінару та ін.

Зареєструватися:
X