fbpx

24 випускники другого семінару “Бізнес та суспільство” приєдналися до Аспен-спільноти

24 випускники другого семінару “Бізнес та суспільство” вступили до Аспен-спільноти.

18 грудня відбулася урочиста церемонія з нагоди завершення семінару. З вітальним словом виступила голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько, а також члени Наглядової ради Аспен Інституту Київ Анатолій Клепацький та Сергій Роголь

Під час зустрічі виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська презентувала новим учасниками історію Аспен-спільноти у світі та Україні, сутність Аспен-ідеї та формати членства у Спільноті.

Семінар відбувся 28 жовтня – 5 грудня й охопив чотири тематичні модулі, під час яких учасники брали участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читали та обговорювали твори класичних і сучасних мислителів з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців.

Крім того, учасники двох груп взяли участь в онлайн-зустрічі з лідерами бізнес-спільноти і державного управління, які ділилися своїм досвідом та професійними принципам:

– Андрій Длігач  генеральниий директор групи компаній Advanter Group, співзасновник Центру економічного відновлення і бізнес-спільноти Board, власник та інвестор технологічних стартапів, член Аспен-спільноти.

– Тимофій Милованов – президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету, ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

– Кіра Рудик – голова політичної партії “Голос”, депутатка Верховної Ради України, колишня ІТ-підприємиця, членкиня Аспен-спільноти.

Іван Міщенко – суддя Верховного Суду.

Юлія Орлова – виконавча директорка Видавництва VIVAT, членкиня Аспен-спільноти.

Дякуємо нашим модераторам, що допомогли реалізувати потенціал вільного діалогу – Денис Полтавець, Сергій Роголь та Єгор Григоренко.

Семінар “Бізнес та суспільство” координувала директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліна Шклярук.

Вітаємо нашу Спільноту з гідним поповненням і бажаємо новим учасникам успіхів!

X