fbpx

Онлайн-обговорення теми “Причини і наслідки «конституційної кризи»: вчора, сьогодні, завтра”

22 грудня в межах розвитку програмного напряму “Справедливість, закон і суспільство” Аспен Інститут Київ провів онлайн-обговорення теми “Причини і наслідки «конституційної кризи»: вчора, сьогодні, завтра”.

Представники правничої спільноти Аспен Інституту Київ обговорили ситуацію, пов’язану з прийняттям Конституційним судом України рішення від 27 жовтня 2020 року, яка викликала значний суспільний резонанс та була названа “конституційною кризою”.

У форматі модерованого діалогу учасники поділилися баченням причин виникнення ситуації, зокремау світлі висновків Венеційської комісії, а також проаналізували фактичні наслідки рішення Конституційного Суду України в контексті ухвалення останніх змін до антикорупційного законодавства України. 

Онлайн-обговорення модерували директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець та Расім Бабанли, керівник департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду, доктор юридичних наук. 

Ми вдячні учасникам діалогу за конструктивні думки та важливий внесок у забезпечення демократичного врядування в країні!.

Захід проведено за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

X