fbpx

Учасники четвертого семінару «Бізнес та суспільство» завершили навчання урочистою випускною церемонією

16 липня 2021 року в Аспен Інституті Київ відбулася урочиста випускна церемонія для учасників 4-го онлайн-семінару «Бізнес та суспільство». Учасники отримали сертифікати та провели час  у невимушеній атмосфері живої зустрічі.

На початку церемонії вручення сертифікатів зі вступними словами виступили голова  Наглядової ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько, член Наглядової ради Геннадій Чижиков та виконавча директорка Інституту Юлія Тичківська

Учасники четвертого семінару більше дізналися про головні принципи Аспен Інституту Київ — діалог як простір порозуміння, лідерство, визначене цінностями та дію заради спільного блага. А також про Аспен-ідею та Аспен-спільноту. Долучитися до Спільноти може кожен випускник. Членство у Спільноті дає можливість брати активну участь у житті Інституту, відвідувати події та зустрічі та ініціювати власні проєкти у колі аспенівців.

Випускники семінару українські підприємці, власники та СЕО, керівники державних установ, політики, громадські діячі — отримали сертифікати, ближче познайомились зі своїми одногрупниками, а також провели час у легких та неквапливих розмовах за келихом вина. 

Учасники четвертого семінару «Бізнес та суспільство»  навчалися в онлайн-форматі. Цей семінар є серією заходів, які спрямовані створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу. Критерії відбору учасників: 

  • готовність до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства; 
  • здатність вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі; 
  • бажання та спроможність мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства.

Семінар поділений на 4 тематичних блоки: «Homo economicus: у пошуках себе», «Бізнес і влада», «Справедливість, етика та мораль у бізнесі», «Лідерство та цінності у вирі сучасності». У рамках кожного з них учасники беруть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу, а також у бесідах з лідерами та експертами різних галузей. 

Програма семінару охоплювала два місяці модерованих діалогів із елементами сократівського методу. Під час них учасники обмінювалися думками і досвідом, з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців. Окрім того, наприкінці кожного модулю, відбувались зустрічі з лідерами бізнес-спільноти або державного управління. Від них учасники отримували інсайти та інсайди з суміжних сфер, а також мали нагоду більше дізнатись про імплементацію теоретичних рішень на практиці.

Щиро дякуємо всім учасникам за інтелектуальну насолоду впродовж двох місяців навчання, унікальність та відкритість до змін! Вітаємо з випуском та чекаємо в Аспен-спільноті!

X