fbpx

Аспен Інститут Київ провів семінар “Бізнес та суспільство – 6” у Карпатах

Розмаїття точок зору, динаміка та спільнодія – такими словами можна охарактеризувати семінар “Бізнес та суспільство”, що Аспен Інститут Київ провів з 2 по 7 квітня у Карпатах.

Кожен учасник під час обговорень текстів провідних мислителів поділився своїм власним досвідом та ідеями, а також мав змогу почути ще 23 унікальні точки зору лідерів, які характеризували бізнес процеси крізь призму власних професійних і суспільних траєкторій – від підприємництва до громадського сектору, від науки до культури, від політики до правової сфери. Вони зосередили свою увагу на обговоренні меж відповідальності та наслідків бізнес-рішень, принципів справедливості, викликів сучасності, суспільного договору, граней лідерства тощо.

Ми надихаємося тим, що досвід, здобутий учасниками протягом семінару, сприяє взаємозбагаченню думок, а також – розбудові суспільства гідного життя в Україні, що є однією з основних цінностей Інституту.

Виконавча команда Аспен Інституту Київ щиро вдячна кожному учаснику семінару за внесок у діалог. Дякуємо модераторам – Сергію Роголію та Євгену Лембергу, а також директорці семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліні Шклярук за проведений семінар! Сподіваємося, досвід, здобутий під час семінару, став для учасників корисним та допоміг побачити лідерство під різними кутами.

А також нагадуємо, що зараз відбувається реєстрація на семінар “Бізнес та суспільство онлайн”, який пройде у червні-липні цьогоріч. Подати заявку на семінар можна за посиланням.X