fbpx

24 випускники третього семінару «Бізнес та суспільство» приєдналися до Аспен-спільноти

16 квітня 2021 року відбулася урочиста онлайн-церемонія з нагоди завершення третього семінару «Бізнес та суспільство». 24 випускники вступили до Аспен-спільноти. Голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько привітала учасників з цією подією.

Під час зустрічі, за модерації виконавчої директорки Аспен Інституту Київ Юлії Тичківської, члени Наглядової ради Аспен Інституту Київ Анатолій Клепацький, Андрій Ставніцер, Сергій Роголь та Геннадій Чижиков поділилися з новими учасниками своїми думками про лідерство, виклики в бізнесі, Аспен-рух та українську Спільноту .

Семінар відбувся 3 лютого – 20 березня й охопив чотири тематичні модулі, під час яких учасники брали участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читали та обговорювали твори класичних і сучасних мислителів з наміром глибше зрозуміти себе та свою місію як підприємців.

Крім того, учасники взяли участь в онлайн-зустрічах з лідерами бізнес-спільноти і державного управління, які ділилися своїм досвідом та професійними принципами:

Расімом Бабанли – керівником департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду, доктором юридичних наук, випускником Аспен-семінару «Справедливість, закон та суспільство».

Оленою Вовк – співвласницею компаній «Ензим», «Кормотех» та сенаторкою Українського Католицького Університету.

Єгором Григоренко – партнером, керівником департаменту консалтингу Deloitte в Україні, членом Ради директорів Київської школи економіки, модератором Аспен Інституту Київ та членом Аспен-спільноти.

Ольгою Гуцал – керуючою власницею компаній «Каміон-Оіл», «Лікві Молі» (Польща), «Bizol International» і «Автобукінг.ком».

Олексієм Резніковим – українським правником, Віце-прем’єр-міністром – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, адвокатом та випускником семінару «Відповідальне лідерство».

Дякуємо нашим модераторам, що допомагали вивчати та розкривати потенціал вільного діалогу – Денису Полтавцю та     Сергію Роголю.

Семінар «Бізнес та суспільство» координувала директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліна Шклярук.

Вітаємо нашу Спільноту з гідним поповненням і бажаємо новим учасникам успіхів!

X