fbpx

Відбувся семінар для підлітків «Обрії майбутнього 7.0»

26-30 березня Аспен Інститут Київ у партнерстві з Klitschko Foundation провів семінар «Обрії майбутнього 7.0», який зібрав цілеспрямованих та неординарних підлітків з різних куточків України.

Впродовж п’яти днів учасники осмислювали поняття суспільства, освіти, довіри, любові, щастя та розуму, обговорюючи тексти Рене Декарта, Волтера Айзексона, Томаса Гоббса, Іммануїла Канта, Френсіса Фукуями Лу Андреаса Саломе, Ешлі Венса, Джуліана Баджині, Антона Чехова та Еріха Фромма.

Після філософських сесій, які натхненно модерували Анастасія Донська (кандидатка політичних наук, викладачка кафедри соціології НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», засновниця Big Brother School, учасниця семінару «Цінності та суспільство-6»)  та Тимур Демчук (керівник напрямку корпоративних програм у Києво-Могилянській Бізнес-Школі, викладач проєкту «Майбутні», автор першого і єдиного в Україні цілісного курсу з політикознавства для підлітків, учасник семінару «Цінності та суспільство-7»), учасники плідно працювали над груповими завданнями, показавши чудову командну роботу та креативний підхід до вирішення складних задач.

Захоплюючою для підлітків виявилась зустріч з гостею семінару Катериною Крук (менеджерка з публічної політики щодо України у Facebook), яка поділилася з підлітками своєю біографією та історією досягнень. Під час зустрічі учасники отримали поради щодо  успіху у майбутньому та відповіді на свої інтригуючі запитання. 

Щиро бажаємо учасникам віри в себе та наснаги у втіленні своїх мрій!

Ми не прощаємося з нашими молодими лідерами, адже тепер на них чекає втілення локальних проєктів. 

Партнер проєкту: Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні через освітні проєкти для молоді.

X