fbpx

Відбувся другий семінар “Бізнес та суспільство” Аспен Інституту Київ для членів CEO Club Ukraine

20-26 лютого 2021 року в Чернігівській області відбувся другий семінар “Бізнес та суспільство” Аспен Інституту Київ для членів CEO Club Ukraine.
В події взяли участь українські підприємці, СЕО, власники компаній, представники медіа, наукових кіл, депутати Верховної Ради, громадські діячі та ін.
Під час модерованих діалогів з елементами сократівського методу обговорення учасники спільно читали та обговорювали фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінювалися думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти роль бізнесу в сучасних економічних, політичних і соціальних умовах. Тиск короткострокових цілей і амбіцій може заважати продуктивному економічному розвитку суспільства у цілому, обмежувати можливості бізнесу вкладати ресурси у найкраще – створювати якісні товари та послуги, інвестувати в інновації та розвивати людський капітал. Діалоги семінару спрямовувалися на обговорення вимірів відповідальності лідерів у цих процесах.
В ході події учасники поділилися точками зору, в який спосіб власні професійні і особисті траєкторії, бізнес-рішення та інвестиції можуть узгоджуватися з довгостроковим здоров’ям суспільства, країни і світу в цілому.
X