fbpx

Відбувся другий семінар для модераторів проєкту “Переосмислення української ідентичності”

З березня 2021 року Аспен Інститут Київ розпочинає проведення семінарів в межах реалізації проєкту “Переосмислення української ідентичності”.

Мета проєкту – перегляд роз’єднуючих національних дискурсів та сприяння поширенню культури діалогу серед українських політичних лідерів.

Учасники семінарів братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть тексти сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти та осмислити тематики, запропоновані до розгляду на семінарі.

Проєкт передбачає проведення 10 семінарів, до участі у яких будуть запрошені народні депутати України, державні службовці вищого рівня, впливові регіональні політики, лідери великого бізнесу та бізнесових асоціацій, публічні інтелектуали, науковці та митці, представники медіа.  

26 лютого Аспен Інститут Київ провів семінар для модераторів, який був присвячений обговоренню проєкту Збірки текстів та визначенню засад модерації діалогів.

Наступний семінар для модераторів відбудеться у червні.

Контактна особа з питань реалізації Проєкту – Олена Фоміна, менеджерка Програми “Національна ідентичність”, email: of@aspeninstitutekyiv.org.

Проєкт “Переосмислення української ідентичності” розвивається за фінансової підтримки Європейського Союзу.

X